Pracujesz w call center? Koniecznie zrób krok dalej w rozwoju swojej kariery!

Być może..

Być może jesteś pracownikiem call center i pracujesz już na tyle długo, że zastanawiasz się nad zmianą pracy, ale nie wiesz co dalej?

Może czasami masz już dość odbierania i wykonywania telefonów i myślisz, że już wystarczy – przecież przyszedłeś do tej pracy tylko na chwilę..

Nie wiem, ale zgaduję, że momentami czujesz się zmęczona i zestresowana tą pracą, a w domu nie masz wsparcia i zrozumienia najbliższych?

Dajesz z siebie wszystko, jednak Twoja wypłata to jakiś żart, zaczynasz myśleć, że się do tego nie nadajesz, a ludzie z którymi pracujesz nie wspierają Cię, tylko demotywują

Te wszystkie myśli i sytuacje coraz częściej sprawiają, że czujesz się wypalony i przestajesz czerpać satysfakcję ze sprzedaży i z życia.

Ta sytuacja jednak wcale nie musi tak wyglądać i może się to odbyć z korzyścią dla Ciebie.

Wyobraź sobie, że znowu przychodzisz do pracy z uśmiechem i radością, jaką miałeś na początku swojej kariery.

Rozmawiasz z klientami i czujesz satysfakcję, że robisz to co robisz, bo wiesz, że to element większego planu na Twoje życie.

Widzisz wokół siebie zadowolonych ludzi, którym ufasz i chcesz przebywać wśród nich.

Czujesz się doceniana, przełożeni nagradzają Twoje wysiłki, a Ty sama masz tyle energii, że możesz przenosić góry.

Pracujesz efektywnie i przekłada się to na Twoje kilkutysięczne wypłaty, a Twoim jedynym zmartwieniem jest to, gdzie pojedziesz z rodziną na wakacje.

Pomyśl o tym jak bardzo zmienia się Twoje życie, gdy dotychczasowe problemy z pracą, zarobkami, klientami znikają, a na ich miejsce pojawia się spełnione, spokojne i satysfakcjonujące życie. Jest to dla Ciebie atrakcyjna perspektywa?

Zatem jedyne pytanie jakie się pojawia to: „JAK?”.

Jak przejść z miejsca, w którym jesteś dzisiaj, które nie jest szczytem Twoich ambicji, do miejsca w którym śmiało kroczysz przez życie, realizujesz swoje cele, masz szczęśliwe relacje z bliskimi i przyjaciółmi, konsekwentnie budujesz swoją karierę i zarabiasz ponadprzeciętne pieniądze.

Odpowiedzią jest: Success Mind Club. Jest to cykl spotkań rozwojowych, organizowanych przeze mnie w największych miastach w Polsce. Są to spotkania dla sprzedawców, telemarketerów, przedsiębiorców, freelancerów, trenerów, coachów, konsultantów, doradców i wszystkich, którzy chcą zacząć lepiej żyć.

Podczas spotkań Success Mind Clubu:

? Pokażę Ci jak wyrwać się z wyścigu szczurów i przejść drogę do finansowej niezależności,
? Dowiesz się, jak osiągnąć sukces w sprzedaży w dowolnej branży,
❌ Nauczę Cię jak radzić sobie z ograniczającymi przekonaniami, które blokują Twoją karierę i finanse,
? Zainspiruję Cię do zmian i pokażę, że nie znaczenia skąd pochodzisz, tylko dokąd zmierzasz,
? Poznasz jakie recepty na nieskończoną motywację do działania każdego dnia mają ludzie sukcesu,
? Zrozumiesz, dlaczego jedni ludzie osiągają sukcesy w życiu i pracy, a inni nie,
? Zdradzę Ci sposoby na to jak pokonywać własne słabości i mieć odwagę do stawienia czoła strachowi przed zmianą,
? Podpowiem Ci, jak uwolnić się od toksycznych osób z Twojego otoczenia,
? Nauczysz się jak planować swoje życie świadomie i czerpać satysfakcję z osiąganych celów.

 

Skąd to wiem?

Gdy w 2007 roku podejmowałem pracę w call center jako telemarketer, myślałem, że popracuję kilka miesięcy i zacznę robić coś innego. W końcu jaka kariera czekała na mnie po call center? Nie miałem żadnych dalekosiężnych planów na swoje życie, ani pomysłu na to, co robić dalej ze swoim życiem. Nie spodziewałem się, że 11 lat później nadal będę pracował w sprzedaży, po drodze założę Contact Center One – największe call center świadczące usługi dla m.in. Play czy KRD, firmę szkoleniową SMC24, platformę szkoleniową dla sprzedawców Saleup.pl czy szkolenia i konferencje dla 500 osób. Dzięki pracy w branży sprzedaży zmieniłem swoje ograniczające przekonania, stałem się systematyczny, zacząłem realizować cele życiowe i wyznaczyłem kierunek, w którym konsekwentnie zmierzam. Na spotkaniach SMC pokażę Ci jak to zrobiłem i jak Ty możesz zrobić to samo.

Terminy i miejsca spotkań znajdziesz tu: 

W Kwietniu możemy się spotkać:

Częstochowa 12.04, godz. 18-21

– Warszawa 19.04, godz. 18-21

– Rzeszów 24.04, godz. 18-21


Karol Froń
Karol Froń

Przedsiębiorca, mówca, trener i coach sprzedaży i zarządzania. Od 2007 r. związany z branżą telekomunikacyjną, wykonał ponad 30 000 rozmów z klientami, a do dziś aktywnie sprzedaje przez telefon m.in swoje szkolenia i produkty. Jego mottem jest „Do odważnych świat należy” i tego uczy na swoich szkoleniach, webinarach, a także licznych występach na konferencjach w roli prelegenta.

Leave a Reply

Your email address will not be published.