Karol Froń przedstawia bezpłatny webinar:

Model Dream Sales Team

czyli jak zbudować AMBITNY zespół handlowy 
w swojej firmie bez bycia tyranem!

czyli jak zbudować AMBITNY zespół handlowy w swojej firmie bez bycia tyranem!


Kliknij w poniższy przycisk, aby zarezerwować swoje miejsce!

W trakcie 60 minut BEZPŁATNEGO webinaru dowiesz się:

W trakcie 60 minut BEZPŁATNEGO webinaru dowiesz się m.in:

Jakie z pozoru niewinne błędy popełniają nawet doświadczeni przedsiębiorcy przez które ich handlowcy nie dają z siebie wszystkiego i zadowalają się przeciętnością?

[Instrukcja] Jak krok po kroku ułożyć procesy w dziale handlowym, aby nowi sprzedawcy zarabiali na siebie już od pierwszego miesiąca pracy?

Jak szybko zwiększyć motywację, zaangażowanie i determinację Twoich handlowców - i dlaczego bycie ZBYT DOBRYM szefem to często prosta droga do ciągłych wymówek i słabych wyników zespołu,

Jak zaplanować sprawiedliwy system wynagradzania, dzięki któremu Twoje zarobki wzrosną, a handlowcy będą mieli silną motywację do tego, aby ciągle sprzedawać więcej?

Jakie z pozoru niewinne błędy popełniają nawet doświadczeni przedsiębiorcy przez które ich handlowcy nie dają z siebie wszystkiego i zadowalają się przeciętnością?
[Instrukcja] Jak krok po kroku ułożyć procesy sprzedażowe w firmie, aby nowi handlowcy zarabiali na siebie już od pierwszego miesiąca pracy?
Jak szybko zwiększyć motywację i poziom determinacji Twoich handlowców - i dlaczego bycie zbyt wyrozumiałym i miłym szefem  to często prosta droga do ciągłych wymówek i słabych wyników zespołu,
Jak zaplanować sprawiedliwy system wynagradzania, dzięki któremu wzrosną Twoje zyski, a handlowcy będą zmotywowani do tego, aby ciągle sprzedawać więcej?
Jak zaplanować proces rekrutacji, aby odnajdywać na rynku przyszłe gwiazdy sprzedaży i przestać marnować czas na osoby, które opuszczą Twój zespół po kilku tygodniach?

Jak zaplanować proces rekrutacji, aby odnajdywać na rynku przyszłe gwiazdy sprzedaży i przestać marnować czas na osoby, które opuszczą zespół po kilku tygodniach pracy?

Prowadzący:

Karol Froń

Wykładowca akademicki, przedsiębiorca, mentalista i praktyk sprzedaży, zarządzania, biznesu. Konsultant i doradca. Autor 4 książek. Praktyk sprzedaży prowadzący od 2013 call center Contact Center One, gdzie zatrudnia ponad 140 osób. Wykonał ponad 30 000 rozmów handlowych, w ciągu 7 lat zatrudnił ponad 4500 pracowników i zbudował blisko 30 zespołów handlowych. Twórca modeli: rozmowy handlowej O.K.S.P.R.Z.E.D.A.Ż i przywództwa Dream Sales Team. Przeszkolił blisko 11.000 osób.


Współpracował m.in. z: Orange, T-Mobile, Play, KRD, Fortum, Login Trans, Global Telemarketing, Global Investor Club. Zawodowo pomaga przedsiębiorcom zwiększać sprzedaż przez telefon, budować skuteczne zespoły handlowe i zarabiać więcej.

Wykładowca akademicki, przedsiębiorca, mentalista i praktyk sprzedaży, zarządzania, biznesu. Autor 4 książek. Praktyk sprzedaży prowadzący od 2013 call center Contact Center One, gdzie zatrudnia ponad 140 osób.

Wykonał ponad 30 000 rozmów handlowych, w ciągu 7 lat zatrudnił ponad 4500 pracowników i zbudował blisko 30 zespołów handlowych. Twórca modeli: rozmowy handlowej O.K.S.P.R.Z.E.D.A.Ż i przywództwa Dream Sales Team. Przeszkolił blisko 11.000 osób.

Współpracował m.in. z: Orange, T-Mobile, Play, KRD, Fortum, Login Trans, Global Telemarketing, Global Investor Club. Zawodowo pomaga przedsiębiorcom zwiększać sprzedaż przez telefon, wydobywać osobisty potencjał i zarabiać więcej.

Poznaj opinie dotychczasowych uczestników webinarów:

 Zarezerwuj swoje miejsce i odkryj jak rekrutować, wdrażać i zarządzać handlowcami, aby Twój zespół zaczął bić rekordy sprzedaży!

Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Karol Froń - 2021 - Polityka Prywatnosci