WAŻNE! Z racji ograniczonej puli dostępnych dotacji poniższa oferta może być wkrótce niedostępna!

Uruchom szybko sprzedaż telefoniczną w Twojej firmie dzięki szkoleniu stacjonarnemu z 80% dofinansowaniem!

Obejrzyj poniższe wideo i dowiedz się jak mogę pomóc Ci błyskawicznie przenieść sprzedaż z offline-u i spotkań bezpośrednich na sprzedaż telefoniczną!

Z racji ograniczonej puli dostępnych dotacji powyższa oferta wkrótce może być niedostępna!

Sprawdź co mówią o mnie klienci:

Daniel Siwiec

Nowoczesny deweloper,
autor książek, danielsiwiec.pl

Karola Fronia zaprosiłem do swojej firmy ponieważ chciałem zwiększyć skuteczność moich telefonicznych sprzedawców. Celem spotkania było nauczenie handlowców prowadzenie jeszcze bardziej skutecznych rozmów, ale bez naciskania klientów, tylko bardziej w sposób relacyjny i przyjazny.

Okazało się, że już po kilku godzinach pracownicy rozmawiali z klientami jak z dawno nie widzianymi znajomymi, co było wręcz niewiarygodną przemianą, która wpłynęła bardzo pozytywnie na morale pracowników, gdyż nie musieli przekonywać klienta, bo on sam sobie sprzedawał poprzez umiejętnie prowadzoną rozmowę. 

Karol przysłuchiwał się realnym rozmowom pracownika i na bieżąco korygował je wskazując elementy, które trzeba wyeliminować i pokazując jak rozmawiać by dokonać sprzedaży. Szkolenie pozwoliło jeszcze tego samego dnia dokonać kilku sprzedaży, za 9000 zł każda, dzięki temu inwestycja zwróciła się jeszcze tego samego dnia.

- Daniel Siwiec

Nowoczesny deweloper, autor książek - danielsiwiec.pl


Karolina Grabowska

Project Manager - CashDirector S.A

Karol Froń poprawdził szkolenie w naszej firmie, podczas którego pracowaliśmy nad zwiększeniem sprzedaży dla biur księgowych. W ciągu 3 miesięcy od szkolenia pozyskaliśmy 170 nowych partnerów i  zwiększyliśmy sprzedaż o 30% w stosunku do okresu poprzedzającego szkolenie.

Karolina Grabowska

Project Manager - CashDirector S.A


Wojciech Orzechowski

Założyciel WIWN, www.wiwn.pl

Mam przyjemność potwierdzić, że Karol Froń wielokrotnie gościł na spotkaniach regionalnych organizowanych dla Uczestników moich Warsztatów Inwestowania w Nieruchomości WIWN.pl®. 

Jest niekwestionowanym ekspertem w dziedzinie sprzedaży telefonicznej i bezpośredniej oraz negocjacji. Z niebywałym entuzjazmem dzieli się swoim wieloletnim doświadczeniem i wiedzą. Do każdej grupy 

Uczestników podchodzi indywidualnie, dostosowując się na bieżąco do jej wymagań. Zawsze odpowiada na wszystkie, nawet najtrudniejsze pytania Uczestników spotkań. Jest jednym z najczęściej zapraszanych trenerów.

- Wojciech Orzechowski

Założyciel WIWN, www.wiwn.pl


Wojciech Smoleń

Właściciel Agencji Intellect S.C

Karol Froń przeprowadził w naszej firmie roczny program mentoringowy dla działu sprzedaży. Nasza współpraca polegała na comiesięcznych spotkaniach z zespołem handlowym i pracowaniu nad poprawą poszczególnych elementów procesu sprzedaży telefonicznej. 

Spotkania te zaowocowały zmianą postaw na proaktywną, scaleniem członków zespołu w jeden, wielki organizm oraz zwiększeniem skuteczności w sprzedaży, poprzez wypracowanie nowego modelu sprzedaży. Dzięki nowemu sposobowi pozyskiwania klientów, osiągamy lepsze efekty niż wcześniej, przy mniejszym nakładzie sił i środków

- Wojciech Smoleń

Właściciel Agencji Intellect S.C


Jerzy Zientkowski

Mówca inspiracyjny, autor, mentor i trener, www.zientkowski.pl

Karol Froń jest dla mnie jednym z najciekawszych autorytetów od sprzedaży telefonicznej. Nie dość, że potrafi praktycznie wesprzeć proces sprzedaży, to jeszcze umie o nim ciekawie opowiadać. Wiedza, którą przekazuje, jest prosta, łatwo aplikowalna, a przy okazji – dla mnie – odkrywcza i odświeżająca”.

- Jerzy Zientkowski

Mówca inspiracyjny, autor, mentor i trener, www.zientkowski.pl

Z racji ograniczonej puli dostępnych dotacji powyższa oferta wkrótce może być niedostępna!

Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Karol Froń - 2020

Wypełnij poniższy formularz, aby umówić się na niezobowiązującą rozmowę telefoniczną!

Masz dodatkowe pytania?
Zadzwoń: 731- 555 - 524
Napisz maila na: karol@karolfron.pl

Close

REGISTER YOUR SPOT NOW

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close