Zapisy do programu zostaną zamknięte już za:

Zapisy zostaną zamknięte już za:

KAROL FROŃ PRZEDSTAWIA ...

Dream Sales Team Mastermind

czyli jak  szybko zwiększyć wyniki Twoich handlowców i zbudować ambitny, samodzielny i kryzysoodporny dział sprzedaży?

Z racji interaktywności programu grupa jest ograniczona TYLKO DO 40 OSÓB!

Z racji interaktywności programu grupa jest ograniczona TYLKO DO 40 OSÓB!

Czym jest Dream Sales Team Mastermind?

Dream Sales Team Mastermind to 8-tygodniowy program szkoleniowo-mentoringowy z moim osobistym wsparciem. W trakcie jego trwania nauczę Cię jak krok po kroku zbudować w Twojej firmie ambitny, samodzielny i kryzysoodporny dział sprzedaży, który z miesiąca na miesiąc będzie generował dla Ciebie coraz lepsze wyniki.

Co da ci udział w programie?

W trakcie programu przejdziesz ze mną przez mój autorski, starannie zaprojektowany proces w trakcie którego:

Stworzysz zdrową kulturę organizacyjną, dzięki której sprawisz, że Twoi handlowcy zaczną świetnie czuć się w Twoim zespole i szczerze wierzyć w wartość tego, co sprzedajecie,
Opracujesz skuteczną strategię sprzedaży oraz uporządkowany proces sprzedaży swoich produktów i usług, dzięki czemu generowanie wartościowych leadów i zdobywanie nowych klientów w przewidywalny i powtarzalny sposób stanie się łatwiejsze,
Wdrożysz przemyślany proces wyznaczania celów oraz monitorowania i oceniania postępów, dzięki któremu Twoi handlowcy zaczną w końcu robić to, czego od nich oczekujesz – i to nawet, gdy nie będzie Ciebie w pobliżu,
Wspólnie przygotujemy skuteczne schematy i skrypty rozmów sprzedażowych, które będą idealnie dopasowane pod Twój proces sprzedaży, branżę i ofertę. To m.in. one sprawią, że Twoi handlowcy nawet w niespokojnych czasach będą umawiać więcej spotkań i więcej sprzedawać.
Nauczysz się jak rozmawiać z handlowcami, aby szybko rozpalać ich motywację, ambicję oraz wewnętrzny głód sukcesów i większych zarobków – i to nawet, gdy pracują u Ciebie od lat, są lekko wypaleni albo zarabiają już tyle, że nie chce im się bardziej wysilać,
Stworzysz skuteczne procesy rekrutacji i onboardingu, dzięki którym zaczniesz z łatwością zatrudniać ambitnych i pracowitych handlowców bez konieczności marnowania ogromnej ilości czasu na rozmowy z niewłaściwymi kandydatami,
Odkryjesz jak krok po kroku rozwijać swój dział, aby wraz z upływem czasu stawał się coraz bardziej samodzielny i sprawnie działał nawet pod Twoją nieobecność,

Co konkretnie dostaniesz?

I. Uczestnictwo w 8 zamkniętych, cotygodniowych szkoleniach online o wartości 4000 zł (8 x 500 zł)

W ramach programu uczestniczysz w 8. zamkniętych, cotygodniowych webinarach odbywających się w każdy poniedziałek o godzinie 20:00. Pierwszy webinar odbędzie się 13 marca.

Dodatkowo po każdym spotkaniu otrzymasz dostęp do jego nagrania na mojej platformie e-learningowej (dostęp przyznawany na 24 miesiące).

II. Uczestnictwo w 8 grupowych sesji pytań i odpowiedzi na Zoomie o wartości 4000 zł ( 8 x 500 zł)

W ramach programu każdego tygodnia będziemy spotykać się na zamkniętych sesjach pytań i odpowiedzi. W trakcie ich trwania będziesz mógł zadawać mi pytania i otrzymywać precyzyjne wskazówki dopasowane do Twojej branży, obecnej sytuacji czy wyzwań i problemów, z którymi obecnie się zmagasz.

Sesje będą odbywać się w każdą środę o godzinie 20:00. Pierwsza sesja odbędzie się 15 marca.

III. Dostęp do biblioteki narzędzi, schematów, szablonów, skryptów i scenariuszy o wartości 997 zł

W trakcie programu otrzymasz ode mnie dostęp do niezwykle przydatnych narzędzi, gotowych schematów, szablonów, skryptów czy scenariuszy rozmów. To właśnie m.in. dzięki nim wdrożenie zdobytej wiedzy będzie zdecydowanie prostsze, szybsze i przyjemniejsze.

Otrzymasz ode mnie m.in.:

Wzór raportu monitorującego i oceniającego postęp działań handlowców,
Schematy i skrypty rozmów sprzedażowych dla handlowców,
Scenariusze i schematy prowadzenia grupowych spotkań z handlowcami i odpraw w zależności od celu, który chcesz osiągnąć, 
Łatwe do wykorzystania scenariusze rozmów okresowych, nagradzających, motywujących, coachingowych czy dyscyplinujących z handlowcami,
Lista z 33 gotowymi pomysłami na to, jak dotrzeć do idealnego kandydata na stanowiska handlowca w Twojej firmie,
Schemat idealnego ogłoszenia rekrutacyjnego,
Scenariusze prowadzenia rozmowy rekrutacyjnej przez telefon,
Scenariusze prowadzenia rozmowy rekrutacyjnej na żywo z gotową listą najlepszych pytań rekrutacyjnych,

IV. Dostęp do grupy na FB

Dołączając do programu otrzymujesz również dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku dla uczestników i absolwentów programu. Jest to miejsce, w którym możesz poznać innych, ambitnych ludzi ze świata sprzedaży, otrzymać od nich wsparcie, zadać dowolne pytanie i weryfikować swoje wnioski.

Dlaczego ten program jest skuteczny?

Bo to nie jest kolejny kurs online lub szkolenie jakich pełno na rynku. To jest starannie przemyślany i zaprojektowany przeze mnie PROCES z moim osobistym wsparciem na każdym jego etapie.

Dzięki zdobywanej co tydzień wiedzy, konkretnym narzędziom, instrukcjom i mojemu wsparciu zaczniesz z łatwością wprowadzać kolejne zmiany w procesie pozyskiwania klientów i sposobie zarządzania handlowcami.

A to nie tylko przełoży się na coraz lepsze wyniki, ale również coraz większy spokój po Twojej stronie. 

Bo w końcu Twój dział sprzedaży nie będzie w całości oparty na Tobie, tylko na:

odpowiednich procesach i procedurach, które będą działać niezależnie od tego, czy jesteś w firmie, w domu czy na wakacjach 
oraz na ambitnych, sumiennych i pracowitych osobach, którym możesz ufać.

Będziesz miał też realne dowody na to, że nawet mimo gorszej sytuacji na rynku jesteś w stanie zwiększać sprzedaż i zdobywać więcej nowych klientów. 

Co ważniejsze,
gdy napotkasz na jakąś przeszkodę, to od ręki dostaniesz ode mnie jej rozwiązanie  – wystarczy jedynie, że pojawisz się na kolejnym webinarze na żywo lub sesji pytań i odpowiedzi.

Na czym polega gwarancja efektów?

Jestem tak pewien skuteczności tego programu, że jest to chyba jedyne tego typu szkolenie w Polsce objęte gwarancją efektów. 

Jeżeli po wykonaniu wszystkich ćwiczeń i zadań, które będę omawiał w trakcie programu inwestycja Ci się nie zwróci, to wystarczy, że wyślesz maila na karol.fron@smc24.pl, a ja zwrócę Ci pieniądze.

Dlaczego mogę sobie pozwolić na tak odważną gwarancję?

Bo w przeciwieństwie do większości szkoleniowców jestem praktykiem a nie teoretykiem.

Uczę Cię wyłącznie metod, strategii i technik, które miałem okazję przetestować na polskim rynku w niemal każdej możliwej branży.

To czego uczę po prostu działa i nie boję się za to ręczyć.

Ile wynosi inwestycja?

Inwestycja w ten 8 tygodniowy program wynosi 2497 zł netto (3071 zł brutto). Istnieje również możliwość płatności w 3 miesięcznych ratach po 931 zł netto ( 1146 zł brutto) każda lub w 6 miesięcznych płatnościach po 465 zł netto (573 zł brutto) każda. 

PŁATNOŚĆ
JEDNORAZOWA

2497 zł netto

(3071 zł brutto)

8 zamkniętych webinarów online (Wartość 4000 zł)
Dostęp do wszystkich nagrań webinarów na 24 miesiące
8 zamkniętych sesji pytań i odpowiedzi (Wartość 4000 zł)
Dostęp do biblioteki przydatnych narzędzi, schematów, szablonów, skryptów i scenariuszy rozmów (Wartość 997 zł)
Zamknięta grupa na Facebooku

Z racji interaktywności programu grupa jest ograniczona TYLKO DO 40 OSÓB!

Z racji interaktywności programu grupa jest
ograniczona
TYLKO DO 40 OSÓB!

PŁATNOŚCI
RATALNE

6 rat po 465 zł netto (573 zł brutto) lub 3 raty po 931 zł netto (1146 zł brutto)

6 rat po 465 zł netto (573 zł brutto)
 lub 3 raty po 931 zł netto (1146 zł brutto)

8 zamkniętych webinarów online (Wartość 4000 zł)
Dostęp do wszystkich nagrań webinarów na 24 miesiące
8 zamkniętych sesji pytań i odpowiedzi (Wartość 4000 zł)
Dostęp do biblioteki przydatnych narzędzi, schematów, szablonów, skryptów i scenariuszy rozmów (Wartość 997 zł)
Zamknięta grupa na Facebooku

Z racji interaktywności programu grupa jest ograniczona TYLKO DO 40 OSÓB!

Z racji interaktywności programu grupa jest
ograniczona
TYLKO DO 40 OSÓB!

Dlaczego powinieneś dołączyć TERAZ?

Bo czas szybko płynie.

Jeżeli teraz nie podejmiesz decyzji, że najwyższy czas coś zmienić, to później też takiej decyzji nie podejmiesz.

A to sprawi, że za pół roku w najlepszym wypadku będziesz w tym samym miejscu co teraz. Z dokładnie tymi samymi problemami. Jeszcze bardziej zmęczony, zestresowany i sfrustrowany tym, jak wygląda Twoje życie.

Pytanie tylko brzmi: Czy w obecnych warunkach możesz sobie na to pozwolić...?

Efekty moich klientów.

Daniel Siwiec, Nowoczesny deweloper, autor książek

Karola Fronia zaprosiłem do swojej firmy Motorro, ponieważ posiadamy doskonały produkt dla warsztatów samochodowych, ale nie potrafiliśmy opowiedzieć o nim klientom w taki sposób, aby zachęcić ich do współpracy z naszą firmą ...

Współpraca z Karolem przyniosła efekt w postaci 300 pozyskanych firm i zwiększenia sprzedaży o 150% od czasu szkolenia, od którego minęło już 5 miesięcy.

Karolina Grabowska, Project Manager - Cash Director

Karol Froń poprawdził szkolenie w naszej firmie, podczas którego pracowaliśmy nad zwiększeniem sprzedaży dla biur księgowych. W ciągu 3 miesięcy od szkolenia pozyskaliśmy 170 nowych partnerów i  zwiększyliśmy sprzedaż o 30% w stosunku do okresu poprzedzającego szkolenie.

Edyta Regulska, CEO - WINNCARE

Karol przyjechał do naszej firmy w dość trudnym momencie, bo wtedy gdy gospodarka była świeżo po uwolnienie z lockdownu, więc okoliczności nie był sprzyjające, rynek był trudny, a nastroje pracowników niezbyt optymistyczne[...]

Efektem naszego szkolenia było zwiększenie sprzedaży o 20% w warunkach wszechobecnej pandemii z porównywalnym okresem z 2019 r.

Elwira Kokosińska, Dyrektor Strefy ds. placówek franczyzowych

Na współpracę z Karolem zdecydowałam się po rekomendacji znajomego, który również zajmuje się prowadzeniem placówek franczyzowych.

Od dłuższego czasu w swoim zespole obserwowałam spadek skuteczności z zakresu wykonywanego telemarketingu, który jest jednym z głównych narzędzi pozyskiwania przez nas klientów. 

Pracownicy z niechęcią podchodzili do obowiązku telefonowania, nie widząc sensu działania i zwrotności w postaci odbytych spotkań, a co za tym idzie sprzedaży. [...]

Po szkoleniu z Karolem pracownicy wdrożyli zdobyte umiejętności i narzędzia, co zaprocentowało zwiększeniem w oddziałach skuteczności odbytych spotkań z 10% do 30% na podstawie wykonywanych połączeń.

Paweł Zołądek - Właściciel placówki Canal+

Uświadomiłem sobie, że spóźniłem się 2 lata, bo wtedy potrzebowałem takiego mastermindu dużo bardziej niż teraz, kiedy jeszcze miałem czas dzwonić. 

Tą wiedzę, którą zyskałem, przekazywałem codziennie na bieżąco swoim pracownikom i w punkcie w małym mieście, pracownica potroiła wyniki jeśli chodzi o telefon. Robiła do tej pory 12-15 operacji, a tym razem zrobiła 40 zamkniętych transakcji.

Dziewczyny w innym punkcie wygenerowały obrót 200 000 przy zamkniętym punkcie, tylko na samych telefonach i jestem bardzo zadowolony . 

Mastermind uświadomił mnie w wielu kwestiach, odnośnie prowadzenia firmy.

Tomasz Kapała - Nik-Tom (Sprzedaż Maszyn Rolnych)

Karol Froń przeprowadził szkolenie z pozyskiwania klientów przez telefon w mojej firmie. Jestem bardzo zadowolony z efektów, bo po szkoleniu sprzedaż wzrosła o 205% względem okresu sprzed szkolenia. 

Jeszcze w trakcie szkolenia, gdy dzwoniliśmy do nowych klientów przez kilka godzin sprzedaliśmy 11 maszyn co sprawiło, że szkolenie zwróciło się, zanim się zakończyło. Będę jeszcze korzystał z usług Karola Fronia, bo to inwestycja, która szybko się zwraca.

Bartosz Walczyński - VESTRA (odszkodowania)

Efektem szkolenia  Karolem Froniem było pozyskanie 48 klientów jednego dnia i jest to aż 35% więcej niż dotychczas generowani nasi pracownicy. Po samym szkoleniu odnotowujemy wyniki w granicach 25-30% wyższe niż standardowo przed szkoleniem z Karolem.

Jesteśmy przekonani, że możemy polecić Pana Karola jako rzetelnego i solidnego trenera.

Justyna Kluczyk - Nationale Nederlanden (ubezpieczenia)

Po warsztatach z Karolem Froniem Nasi Doradcy uzyskali wiedzę merytoryczną oraz praktyczną z telemarketingu.

W pierwszym dniu dostaliśmy dawkę wiedzy, a drugiego dnia praktykę, gdzie mogliśmy już na tym etapie stwierdzić, że było dla nich to potrzebne.

Nasi Przedstawiciele całkowicie zmienili podejście do telefonowania co przełożyło się na zwiększone efekty sprzedaży. Sprzedaż w Naszych Zespołach wzrosła o około 30%.

Na tą chwilę systematycznie działamy w umawianiu spotkań, a to wszystko dzięki Karolowi, który wniósł do Naszego Oddziału tyle energii i chęci do działania.  Zdecydowanie polecamy współpracę z Karolem Froniem.

Wojciech Smoleń - Właściciel Agencji Intellect S.C

Karol Froń przeprowadził w naszej firmie roczny program mentoringowy dla działu sprzedaży. Nasza współpraca polegała na comiesięcznych spotkaniach z zespołem handlowym i pracowaniu nad poprawą poszczególnych elementów procesu sprzedaży telefonicznej. 

Spotkania te zaowocowały zmianą postaw na proaktywną, scaleniem członków zespołu w jeden, wielki organizm oraz zwiększeniem skuteczności w sprzedaży, poprzez wypracowanie nowego modelu sprzedaży. 

Dzięki nowemu sposobowi pozyskiwania klientów, osiągamy lepsze efekty niż wcześniej, przy mniejszym nakładzie sił i środków

Dwie drogi.

Masz w tym momencie wybór.

Możesz dalej zmagać się ze słabymi wynikami Twojego zespołu, zastanawiać się dlaczego tak się dzieje i zrzucać to wszystko na kryzys.


Możesz dalej obwiniać o wszystko swoich handlowców.

Możesz też dojść do wniosku, że nie masz teraz czasu, aby coś zmieniać w swoim dziale.

Efekt tego będzie taki, że za kilka miesięcy w najlepszym wypadku będziesz w tym samym miejscu co teraz.

Dalej nie będziesz miał na nic czasu.

Dalej będziesz przeciążony pracą i ciągłym gaszeniem pożarów.

I dalej będziesz zamartwiał się przed spaniem tym, co przyniesie przyszłość.


Ale możesz podjąć odważną decyzję o dołączeniu do tego programu, w którym osobiście pomogę Ci rozwiązać Twoje problemy i zwiększyć wyniki sprzedażowe Twojego działu.


Przy 6 ratach inwestycja w kurs wynosi 465 zł  netto miesięcznie – czyli jedynie 15 zł dziennie.


To tyle, co jedna kawa na mieście.


Pamiętaj też, że niczym nie ryzykujesz, a możesz tylko zyskać.


Wierzę w to, że podejmiesz najlepszą, możliwą dla siebie decyzję
.

Zapisy do programu zostaną zamknięte za:

PŁATNOŚĆ
JEDNORAZOWA

2497 zł netto

(3071 zł brutto)

8 zamkniętych webinarów online (Wartość 4000 zł)
Dostęp do wszystkich nagrań webinarów na 24 miesiące
8 zamkniętych sesji pytań i odpowiedzi (Wartość 4000 zł)
Dostęp do biblioteki przydatnych narzędzi, schematów, szablonów, skryptów i scenariuszy rozmów (Wartość 997 zł)
Zamknięta grupa na Facebooku

Z racji interaktywności programu grupa jest ograniczona TYLKO DO 40 OSÓB!

Z racji interaktywności programu grupa jest
ograniczona
TYLKO DO 40 OSÓB!

PŁATNOŚCI
RATALNE

6 rat po 465 zł netto (573 zł brutto) lub 3 raty po 931 zł netto (1146 zł brutto)

6 rat po 465 zł netto (573 zł brutto)
 lub 3 raty po 931 zł netto (1146 zł brutto)

8 zamkniętych webinarów online (Wartość 4000 zł)
Dostęp do wszystkich nagrań webinarów na 24 miesiące
8 zamkniętych sesji pytań i odpowiedzi (Wartość 4000 zł)
Dostęp do biblioteki przydatnych narzędzi, schematów, szablonów, skryptów i scenariuszy rozmów (Wartość 997 zł)
Zamknięta grupa na Facebooku

Z racji interaktywności programu grupa jest ograniczona TYLKO DO 40 OSÓB!

Z racji interaktywności programu grupa jest
ograniczona
TYLKO DO 40 OSÓB!

© Copyright Karol Froń. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Grab Your Free Ebook

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close