Zapisy do programu zostaną zamknięte już za:

(lub w momencie wyczerpania wolnych miejsc!)

Zapisy zostaną zamknięte już za:

...lub w momencie wyczerpania wolnych miejsc!

KAROL FROŃ PRZEDSTAWIA ...

FroniuVersity of ColdCalling.

czyli jak w 8 tygodni nawet 3-krotnie zwiększyć liczbę umawianych spotkań i zdobywanych klientów przez telefon?

Z racji interaktywności programu grupa jest ograniczona TYLKO DO 40 OSÓB!

Z racji interaktywności programu grupa jest ograniczona TYLKO DO 40 OSÓB!

Czym jest FroniuVersity of ColdCalling?

FroniuVesity of ColdCalling to 8-tygodniowy program szkoleniowo-mentoringowy z moim osobistym wsparciem. W trakcie jego trwania nauczę Cię jak umawiać więcej spotkań i zdobywać nowych klientów przez telefon - i to nawet, jeżeli nigdy wcześniej tego nie robiłeś.

Co da ci udział w programie?

W trakcie programu otrzymasz ode mnie zestaw uporządkowanych, konkretnych i praktycznych instrukcji, metod i technik, dzięki którym:

Raz na zawsze uwolnisz się ze szponów lęku, negatywnych przekonań, obaw, zwątpienia i wewnętrznego krytyka, który ciągle sabotuje Twoje działania,
Odkryjesz jak znaleźć swoich idealnych klientów i skąd LEGALNIE brać numery telefonów, aby móc do nich dzwonić zgodnie z prawem i RODO,
Zrozumiesz jak prowadzić rozmowę z klientem w naturalny sposób tak, aby nie traktował Cię jak natręta, ale kogoś, kto realnie może mu pomóc,
Stworzysz z moją pomocą skrypt sprzedażowy dopasowany pod Ciebie i Twoją branżę. Dzięki niemu będziesz wiedział jak krok po prowadzić rozmowę, aby wzbudzić ciekawość u klienta. I jak następnie przekuć ją w pragnienie współpracy z Tobą lub posiadania Twojego produktu.
Zaczniesz z łatwością zbijać obiekcje klientów i zamykać sprzedaż przez telefon. Będzie to możliwe dzięki gotowym odpowiedziom na obiekcje, które pomogę Ci stworzyć oraz dzięki moim kilkunastu najskuteczniejszym technikom zamykania sprzedaży, z którymi Cię zapoznam,
Odkryjesz też jak za pomocą kilku mentalnych ćwiczeń i trików możesz niemal na zawołanie zwiększać swój poziom determinacji i motywacji do działania,

Co konkretnie dostaniesz?

I. Uczestnictwo w 8 zamkniętych, cotygodniowych szkoleniach online o wartości 3000 zł (8 x 375 zł)

W ramach programu uczestniczysz w 8 zamkniętych, cotygodniowych webinarach online odbywających się w każdy poniedziałek o godzinie 20:00. Pierwszy webinar odbędzie się 10 października, a ostatni 28 listopada.

Dodatkowo po każdym spotkaniu otrzymasz dostęp do jego nagrania na mojej platformie e-learningowej (dostęp przyznawany na 24 miesiące).

II. Uczestnictwo w 8 grupowych sesji pytań i odpowiedzi na Zoomie o wartości 3000 zł ( 8 x 375 zł)

W ramach programu każdego tygodnia będziemy spotykać się na zamkniętych sesjach pytań i odpowiedzi. W trakcie ich trwania będziesz mógł zadawać mi pytania i otrzymywać ode mnie precyzyjne wskazówki dopasowane do Twojej branży, obecnej sytuacji czy wyzwań i problemów, z którymi obecnie się zmagasz.

Sesje będą odbywać się w każdą środę o godzinie 20:00. Pierwsza sesja odbędzie się 12 października, a ostatnia 30 listopada.

III. Personalny trening sprzedażowy PDF o wartości 997 zł

Otrzymasz ode mnie również autorski materiał szkoleniowy w formie pdf. Pozwoli Ci on zebrać całą wiedzę, narzędzia, skrypty i metody omawianie w trakcie programu w jednym miejscu, dzięki czemu zdecydowanie łatwiej będzie Ci z nich korzystać.

IV. Dostęp do grupy na FB

Dołączając do programu otrzymujesz również dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku dla uczestników i absolwentów. Jest to miejsce, w który możesz poznać innych, ambitnych ludzi ze świata sprzedaży, otrzymać od nich wsparcie, zadać dowolne pytanie i weryfikować swoje wnioski.

Na jakie efekty możesz liczyć?

Efekty będą zależały od tego, czy zaangażujesz się w ten proces. Mogę Ci dostarczyć najlepszą wiedzę i narzędzia, które świetnie się spisują w obecnych warunkach...

...ale jeżeli nie będziesz działał, to w niczym Ci one nie pomogą. 

Absolwenci poprzednich edycji programu, którzy na poważnie podchodzili do programu zwiększali swoje wyniki sprzedażowe i zarobki 
nawet o ponad 300%.

Dlaczego ten program jest aż tak skuteczny?

Bo to nie jest kolejny kurs online lub szkolenie, których pełno na rynku.

To jest starannie przemyślany i zaprojektowany przeze mnie PROCES z moim OSOBISTYM WSPARCIEM na każdym jego etapie. Dzięki małej liczbie osób każdy może zadawać pytania i otrzymywać ode mnie precyzyjne wskazówki dopasowane pod swoją branżę, konkretną ofertę lub wyzwanie z którym się mierzy.

W ciągu tych 2 miesięcy przechodzisz pod moim okiem transformację w pewnego siebie i skutecznego sprzedawcę. Dzięki zdobytej wiedzy, pracom domowym i cotygodniowemu wsparciu stopniowo się rozpędzasz. Zaczynasz z coraz większą łatwością dzwonić i pozyskiwać klientów. Sprawia Ci też to coraz większą frajdę bo jesteś naturalny w tym, co robisz.

A to przekłada się na coraz lepsze wyniki i wyższe zarobki.

Co ważniejsze,
gdy napotykasz na jakąś przeszkodę lub problem od ręki dostajesz jego rozwiązanie - wystarczy jedynie, że pojawisz się na kolejnej sesji pytań i odpowiedzi.

Bo to nie jest kolejny kurs online lub szkolenie, których pełno na rynku.

To jest starannie przemyślany i zaprojektowany przeze mnie PROCES z moim OSOBISTYM WSPARCIEM na każdym jego etapie.

Dzięki małej liczbie osób każdy może zadawać pytania i otrzymywać ode mnie precyzyjne wskazówki dopasowane pod swoją branżę, konkretną ofertę lub wyzwanie z którym się mierzy.

W ciągu tych 2 miesięcy przechodzisz pod moim okiem transformację w pewnego siebie i skutecznego sprzedawcę.

Dzięki zdobytej wiedzy, pracom domowym i cotygodniowemu wsparciu stopniowo się rozpędzasz. Zaczynasz z coraz większą łatwością dzwonić i pozyskiwać klientów.

Sprawia Ci też to coraz większą frajdę bo jesteś naturalny w tym, co robisz. A to przekłada się na coraz lepsze wyniki i wyższe zarobki.

Co ważniejsze,
gdy napotykasz na jakąś przeszkodę lub problem od ręki dostajesz jego rozwiązanie - wystarczy jedynie, że pojawisz się na kolejnej sesji pytań i odpowiedzi.

Na czym polega gwarancja efektów?

Jestem tak pewien skuteczności tego programu, że jest to chyba jedyne szkolenie sprzedażowe w Polsce objęte gwarancją efektów.

Jeżeli po wykonaniu wszystkich ćwiczeń i zadań, które będę omawiał w trakcie programu inwestycja Ci się nie zwróci to wystarczy, że wyślesz maila na karol.fron@smc24.pl, a ja zwrócę Ci pieniądze.

Dlaczego mogę sobie pozwolić na tak odważną gwarancję?

Bo w przeciwieństwie do większości szkoleniowców jestem praktykiem, a nie teoretykiem.

Uczę Cię wyłącznie metod, strategii i technik, które miałem okazję przetestować na polskim rynku w niemal każdej możliwej branży.


To czego uczę po prostu działa i nie boję się za to ręczyć.

Ile wynosi inwestycja?

Inwestycja w ten 8 tygodniowy program wynosi 1997 zł brutto. Istnieje również możliwość płatności w 6 miesięcznych ratach po 366 zł brutto każda lub w 3 miesięcznych płatnościach po 732 zł brutto każda. 

PŁATNOŚĆ
JEDNORAZOWA

1997 zł

8 zamkniętych webinarów online (Wartość 3000 zł)
Dostęp do wszystkich nagrań webinarów na 24 miesiące
8 zamkniętych sesji pytań i odpowiedzi (Wartość 3000 zł)
Personalny Trening Sprzedażowy w PDF (wartość 997 zł)
Zamknięta grupa na Facebooku

Z racji interaktywności programu grupa jest ograniczona TYLKO DO 40 OSÓB!

Z racji interaktywności programu grupa jest
ograniczona
TYLKO DO 40 OSÓB!

PŁATNOŚCI
RATALNE

6 rat po 366 zł
 lub 3 raty po 732 zł

8 zamkniętych webinarów online (Wartość 3000 zł)
Dostęp do wszystkich nagrań webinarów na 24 miesiące
8 zamkniętych sesji pytań i odpowiedzi (Wartość 3000 zł)
Personalny Trening Sprzedażowy w PDF (wartość 997 zł)
Zamknięta grupa na Facebooku

Z racji interaktywności programu grupa jest ograniczona TYLKO DO 40 OSÓB!

Z racji interaktywności programu grupa jest
ograniczona
TYLKO DO 40 OSÓB!

Dlaczego powinieneś dołączyć TERAZ?

Czas szybko płynie.

Jeżeli teraz nie podejmiesz decyzji, że najwyższy czas coś zmienić, to później też takiej decyzji nie podejmiesz.

A to sprawi, że za pół roku w najlepszym wypadku będziesz w tym samym miejscu co teraz. Z dokładnie tymi samymi problemami. Jeszcze bardziej zmęczony, zestresowany i sfrustrowany tym, jak wygląda Twoje życie.

Ale wcale nie musi tak być!

Dołącz do kursu teraz, a już za 8 tygodni będziesz mógł się cieszyć się efektami podobnymi do tych, które mieli uczestnicy poprzednich edycji oraz moich innych, zamkniętych szkoleń.

Efekty moich klientów.

Anna Kierzkowska - Sprzęt do rehabilitacji

Śmiało polecę to szkolenie wszystkim. Zarówno tym, którzy myślą, że już wszystko wiedzą o handlu i nic ich nie zaskoczy i tym, którzy czują się mniej pewnie, a także tym, którzy chcą poznać samych siebie, bo przynosi to efekty. 

Przed przystąpieniem sporo obaw, czy te pieniądze nie będą wydane w błoto, czy przyniesie to efekty, czy faktycznie zwróci mi się koszt, który zainwestowałam w to szkolenie. 

Już mam efekty, a minęło niewiele czasu od ukończenia szkolenia. 3-krotnie większa sprzedaż, dużo więcej efektywnych spotkań, zdecydowanie łatwiejszy kontakt z klientami.

Zrozumiałam, że dużo ograniczeń siedzi w naszej głowie i to one nas ograniczają. Nie obawiajcie się, zainwestowane pieniądze zwrócą się szybko i wielokrotnie.

Tomasz Kreft - Przedsiębiorca

Zanim dołączyłem do Froniuversity of ColdCalling najbardziej obawiałem się, że dzwonienie na zimno do klientów po prostu mi się nie przyda i nie sprawdzi w mojej branży. Moje obawy zostały rozmyte już pierwszego dnia. 

Wiedza jaką otrzymałem podczas tych pięciu dni przerosła moje oczekiwania. Mam wrażenie, że dowiedziałem się praktycznie wszystkiego o ColdCallingu...

Chciałbym polecić to szkolenie każdemu, kto chce w szybki i bardzo konkretny sposób nauczyć się sprzedaży przez telefon.

Jeśli raz nauczysz się tej umiejętności, to nie dość, że możesz pracować z każdego miejsca na zmieni, to Twoje zarobki już nigdy nie będą miały sufitu.

Jeśli jeszcze się zastanawiasz czy skorzystać z tego szkolenia to przestań to robić. 

Ja się nie zastanawiałem nanosekundy i dzięki otrzymanej wiedzy w ciągu kilku dni zarobiłem dziesięciokrotność kosztu szkolenia!

Paweł Zołądek - Właściciel placówki Canal+

Uświadomiłem sobie, że spóźniłem się 2 lata, bo wtedy potrzebowałem takiego mastermindu dużo bardziej niż teraz, kiedy jeszcze miałem czas dzwonić. 

Tą wiedzę, którą zyskałem, przekazywałem codziennie na bieżąco swoim pracownikom i w punkcie w małym mieście, pracownica potroiła wyniki jeśli chodzi o telefon. Robiła do tej pory 12-15 operacji, a tym razem zrobiła 40 zamkniętych transakcji.

Dziewczyny w innym punkcie wygenerowały obrót 200 000 przy zamkniętym punkcie, tylko na samych telefonach i jestem bardzo zadowolony . 

Mastermind uświadomił mnie w wielu kwestiach, odnośnie prowadzenia firmy.

"Wzrost skuteczności generowania leadów mam prawie 60% po tym jak zacząłem używać skryptu. Niesamowite, nie wierzyłem, że to zadziała w taki sposób"

"Wzrost skuteczności generowania leadów mam prawie 60% po tym jak zacząłem używać skryptu. Niesamowite, nie wierzyłem, że to zadziała w taki sposób"

"Teraz ustaliłem sobie 10 telefonów dziennie jako cel i potrafię mieć 4-5 sukcesów, co jest dla mnie totalnym zaskoczeniem! Raz jeszcze bardzo dziękuję za pomoc!"

Piotr Targiński - branża finansowa

Skrypt pomógł mi uregulować wszystko w odpowiednim procesie, co przełożyło się na wyniki. Twoje techniki pasują do polskiego rynku.  

Do tej pory robiłem 500.000 - 600.000 miesięcznie, w trakcie trwania mastermindu zrobiłem wynik 750.000 i jestem na 6-tym miejscu na 106 konsultantów. 

Jakość rozmów, dzięki budowaniu relacji, słuchaniu, niekonwencjonalności powoduje, że oceny z monitoringu wzrosły ze 110% na 125 i 130% jakości, co przekłada się na prowizję, więc zajebiście jestem Ci wdzięczny!

Marzena Kukla - Marketing sieciowy

Dzięki Mastermindowi zwiększyła się moja pewność siebie podczas dzwonienia. Łatwiej jest mi zapanować nad lękiem. Moja sprzedaż wzrosła, a ja weszłam na wyższy poziom w moim planie.

Patryk Palacz -Agent Ubezpieczeniowy Aviva

Zacząłem dzwonić i już pojawiają się efekty. Jak wcześniej miałem problem żeby umówić 5 spotkań, tak na przyszły tydzień już mam zaplanowanych 10, więc to jest dla mnie szok, jak wykonuje systematycznie 10-15 telefonów.

Joanna Breśka - IQOS

Przed przystąpieniem do mastermindu miałam obawy i obiekcje, gdyż zajmuje się sprzedażą już dość długo i nie byłam przekonana czy taka formuła jest mi potrzebna, natomiast zdecydowałam się i absolutnie nie żałuję!

To, co otrzymałam przeszło moje najśmielsze oczekiwania! Fantastyczna wiedza w pigułce , mnóstwo narzędzi , które są do wykorzystania w codziennej pracy sprzedawcy.

Dla mnie osobiście było to poukładanie procesu sprzedaży, dzięki czemu mając gotowy schemat podniosła się moja efektywność sprzedaży.

"(...) Jestem po szkoleniu 6 edycji... Chcę się Wam wszystkim pochwalić swoim osiągnięciem sprzedażowym... W miesiącu maju w swojej grupie sprzedażowej osiągnąłem 2 / słownie: drugi / wynik w Polsce !!!!!!"

"(...) Jestem po szkoleniu 6 edycji... Chcę się Wam wszystkim pochwalić swoim osiągnięciem sprzedażowym... W miesiącu maju w swojej grupie sprzedażowej osiągnąłem 2 / słownie: drugi / wynik w Polsce !!!!!!"

Adrian Katulski

Przed przystąpieniem do Froniuniversity miałem kilka obaw. Najbardziej obawiałem się chyba tego, że będą sucho podane informacje, które są tłuczone w większości książek. 

Druga obawa była przed przesadnym skupieniem na motywacji i amerykańskim "Yes we can".

Wiem, że to ważne, ale brałem udział w wielu szkoleniach, gdzie było samo bicie piany zamiast nauki narzędzi.

Od Ciebie otrzymałem esencję zaadaptowaną i autorsko przerobioną [...] Polecę szkolenie każdego, kto zajmuje się sprzedażą i pracą z ludźmi.

Ada Brzezińska - Szkoła Tańca dla dzieci

To pierwsze szkolenie, które dało mi konkret. I zbijanie obiekcji i konkretny schemat jak, co i kiedy mówić. Ta pierwsza część była wartościowa, bo dawałeś wiedzę, a później można to było dopasować pod siebie. Szczerze mówiąc nie spodziewałam się, że w gronie 40 osób będzie to możliwe.

Jestem bardzo zadowolona - dostałam więcej niż oczekiwałam. Ostatnio byłam na szkoleniu za które zapłaciłam 5000 zł za  jeden dzień,  ale były to totalnie przepłacone pieniądze.

Szkolenie poleciłabym wielu osobom, ale nie chciałabym, aby trafiła do Ciebie moja konkurencja.

Karol Pietrzak - Marketing dla Salonów Kosmetycznych

Jak dla mnie bomba! Przygotowałem skrypt metodą ZAPROŚ i pomyślałem sobie: „kurde, ja chce dzwonić! Potestować”. 

Nigdy wcześniej nie dzwoniłem, wziąłem telefon, zacząłem dzwonić, zbadałem potrzeby, umówiłem się na prezentację sprzedażową - zadziałało idealnie. Dzięki bardzo”

"(...) Kontrakt o wartości nowego auta klasy wyższej-średniej, gdzie 4 miesiące temu nie miałem wiedzy o takich pojęciach, które Pan poruszał (...)"

"(...) Kontrakt o wartości nowego auta klasy wyższej-średniej, gdzie 4 miesiące temu nie miałem wiedzy o takich pojęciach, które Pan poruszał (...)"

"nie wiem co jest grane, ale wykręciłem na razie 10 telefonów i z tego już 6 spotkań, gdzie nieraz wykonując 100 telefonów tyle nie dawało."

Opinia Bartka Popiela - Przedsiębiorca (liczysiewynik.pl)

"To co ten człowiek potrafi pod kątem sprzedaży jest zdumiewające[...] Z całego serca rekomenduję wszystko, co wyjdzie spod rąk Karola, bo wiem, że ten facet kieruje się takimi wartościami, że autentycznie zależy mu na ludziach i potrafi słuchać jak chyba nikt inny"

Opinia Magdy Demarczyk - właścicielka firmy rekrutacyjnej

"Jestem mega zachwycona i jestem Ci mega wdzięczna. I muszę powiedzieć to głośno: zostaję teraz Twoją wierną fanką! [...] Chciałabym serdecznie polecić usługi Karola i jego szkolenia. 

Mam nadzieję, że trafią one również do takich osób początkujących jak ja, bo jak widać efekty pojawiają się już następnego dnia!"

Daniel Siwiec, Nowoczesny deweloper, autor książek

Karola Fronia zaprosiłem do swojej firmy Motorro, ponieważ posiadamy doskonały produkt dla warsztatów samochodowych, ale nie potrafiliśmy opowiedzieć o nim klientom w taki sposób, aby zachęcić ich do współpracy z naszą firmą ...

Współpraca z Karolem przyniosła efekt w postaci 300 pozyskanych firm i zwiększenia sprzedaży o 150% od czasu szkolenia, od którego minęło już 5 miesięcy.

Edyta Regulska, CEO - WINNCARE

Karol przyjechał do naszej firmy w dość trudnym momencie, bo wtedy gdy gospodarka była świeżo po uwolnienie z lockdownu, więc okoliczności nie był sprzyjające, rynek był trudny, a nastroje pracowników niezbyt optymistyczne[...]

Efektem naszego szkolenia było zwiększenie sprzedaży o 20% w warunkach wszechobecnej pandemii z porównywalnym okresem z 2019 r.

Ilona Krokus

Marcin Szelewski

Elwira Kokosińska, Dyrektor Strefy ds. placówek franczyzowych

Na współpracę z Karolem zdecydowałam się po rekomendacji znajomego, który również zajmuje się prowadzeniem placówek franczyzowych.

Od dłuższego czasu w swoim zespole obserwowałam spadek skuteczności z zakresu wykonywanego telemarketingu, który jest jednym z głównych narzędzi pozyskiwania przez nas klientów. 

Pracownicy z niechęcią podchodzili do obowiązku telefonowania, nie widząc sensu działania i zwrotności w postaci odbytych spotkań, a co za tym idzie sprzedaży. [...]

Po szkoleniu z Karolem pracownicy wdrożyli zdobyte umiejętności i narzędzia, co zaprocentowało zwiększeniem w oddziałach skuteczności odbytych spotkań z 10% do 30% na podstawie wykonywanych połączeń.

Grażyna Połomska

Tomasz Kraft

Wojciech Orzechowski, Założyciel WIWN

Mam przyjemność potwierdzić, że Karol Froń wielokrotnie gościł na spotkaniach regionalnych organizowanych dla Uczestników moich Warsztatów Inwestowania w Nieruchomości WIWN.pl®. 

Jest niekwestionowanym ekspertem w dziedzinie sprzedaży telefonicznej i bezpośredniej oraz negocjacji. Z niebywałym entuzjazmem dzieli się swoim wieloletnim doświadczeniem i wiedzą. Do każdej grupy 

Do uczestników podchodzi indywidualnie, dostosowując się na bieżąco do jej wymagań. Zawsze odpowiada na wszystkie, nawet najtrudniejsze pytania Uczestników spotkań. Jest jednym z najczęściej zapraszanych trenerów.

Wojciech Smoleń - Właściciel Agencji Intellect S.C

Karol Froń przeprowadził w naszej firmie roczny program mentoringowy dla działu sprzedaży. Nasza współpraca polegała na comiesięcznych spotkaniach z zespołem handlowym i pracowaniu nad poprawą poszczególnych elementów procesu sprzedaży telefonicznej. 

Spotkania te zaowocowały zmianą postaw na proaktywną, scaleniem członków zespołu w jeden, wielki organizm oraz zwiększeniem skuteczności w sprzedaży, poprzez wypracowanie nowego modelu sprzedaży. 

Dzięki nowemu sposobowi pozyskiwania klientów, osiągamy lepsze efekty niż wcześniej, przy mniejszym nakładzie sił i środków

Dagmara Lewandowska

Tomasz Bledzki

Karolina Grabowska, Project Manager - Cash Director

Karol Froń poprawdził szkolenie w naszej firmie, podczas którego pracowaliśmy nad zwiększeniem sprzedaży dla biur księgowych. W ciągu 3 miesięcy od szkolenia pozyskaliśmy 170 nowych partnerów i  zwiększyliśmy sprzedaż o 30% w stosunku do okresu poprzedzającego szkolenie.

Dwie drogi.

Masz w ty momencie wybór.

Możesz dalej zmagać się z ciągłymi odmowami klientów i zastanawiać się, dlaczego tak się dzieje.

Możesz dalej uczyć się z kilku różnych źródeł i zdobywać jedynie kawałki wiedzy, których potem znowu nie będziesz potrafił przełożyć na swoją branżę, ofertę i obecną sytuację gospodarczą.

Możesz dalej wydawać pieniądze na tańsze produkty i kursy bez jakiegokolwiek wsparcia, tworzone przez teoretyków, którzy potrafią sprzedawać tylko swoje szkolenia ...

I możesz dalej przez kilka kolejnych miesięcy zamartwiać się przed spaniem o to, co przyniesie przyszłość...

Ale możesz też podjąć odważną decyzję i dołączyć do mojego programu, w którym osobiście pomogę Ci rozwiązać Twoje problemy sprzedażowe.

Przy 6 ratach inwestycja w kurs wynosi niecałe 370 zł miesięcznie - czyli jedynie 12 zł dziennie. To mniej niż cena jednej kawy na mieście.

Pamiętaj też, że niczym nie ryzykujesz, a możesz tylko zyskać.

Wierzę w to, że podejmiesz najlepszą, możliwą dla siebie decyzję
.

Zapisy do programu zostaną zamknięte za:

... lub w momencie wyczerpania wolnych miejsc!

PŁATNOŚĆ
JEDNORAZOWA

1997 zł

8 zamkniętych webinarów online (Wartość 3000 zł)
Dostęp do nagrań wszystkich webinarów na 24 miesiące
8 zamkniętych sesji pytań i odpowiedzi (Wartość 3000 zł)
Personalny Trening Sprzedażowy w PDF (wartość 997 zł)
Zamknięta grupa na Facebooku

Z racji interaktywności programu grupa
jest ograniczona
TYLKO DO 40 OSÓB!

Z racji interaktywności programu grupa jest
ograniczona
TYLKO DO 40 OSÓB!

PŁATNOŚCI
RATALNE

6 rat po 366 zł
 lub 3 raty po 732 zł

8 zamkniętych webinarów online (Wartość 3000 zł)
Dostęp do nagrań wszystkich webinarów na 24 miesiące
8 zamkniętych sesji pytań i odpowiedzi (Wartość 3000 zł)
Personalny Trening Sprzedażowy w PDF (wartość 997 zł)
Zamknięta grupa na Facebooku

Z racji interaktywności programu grupa
jest ograniczona
TYLKO DO 40 OSÓB!

Z racji interaktywności programu grupa jest
ograniczona
TYLKO DO 40 OSÓB!

© Copyright Karol Froń. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Grab Your Free Ebook

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close