Grab Your Free Ebook

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close

Pozyskuj nowych klientów każdego tygodnia bez  wychodzenia z domu dzięki sprzedaży telefonicznej!

(... i to nawet jeżeli nigdy wcześniej nie zdobywałeś ich w ten sposób!)

Dołącz do 5-tygodniowego, intensywnego MasterMindu z ColdCallingu!

*(z racji interaktywności mastermindu grupa ograniczona TYLKO DO 40 OSÓB!)

Czym jest Froniuversity of ColdCalling?

Dlaczego warto opanować umiejętność
skutecznego ColdCallingu?

Dlaczego warto opanować umiejętność skutecznego ColdCallingu?

Oni już czerpią korzyści z opanowania umiejętności ColdCallingu i posiadania skutecznego skryptu:

"Wzrost skuteczności generowania leadów mam prawie 60% po tym jak zacząłem używać skryptu. Niesamowite, nie wierzyłem, że to zadziała w taki sposób"

"Wzrost skuteczności generowania leadów mam prawie 60% po tym jak zacząłem używać skryptu. Niesamowite, nie wierzyłem, że to zadziała w taki sposób"

"Teraz ustaliłem sobie 10 telefonów dziennie jako cel i potrafię mieć 4-5 sukcesów, co jest dla mnie totalnym zaskoczeniem! Raz jeszcze bardzo dziękuję za pomoc!"

"(...) Kontrakt o wartości nowego auta klasy wyższej-średniej, gdzie 4 miesiące temu nie miałem wiedzy o takich pojęciach, które Pan poruszał (...)"

"(...) Kontrakt o wartości nowego auta klasy wyższej-średniej, gdzie 4 miesiące temu nie miałem wiedzy o takich pojęciach, które Pan poruszał (...)"

"nie wiem co jest grane, ale wykręciłem na razie 10 telefonów i z tego już 6 spotkań, gdzie nieraz wykonując 100 telefonów tyle nie dawało."

*Oni już czerpią korzyści z opanowania umiejętności ColdCallingu i posiadania skutecznego skryptu. 

Mimo, że ColdCalling został dzisiaj zapomniany przez wiele osób, które zachłystnęły się social sellingiem i sprzedażą przez social media, to jest to narzędzie, które musi się znaleźć w arsenale Twoich metod pozyskiwania klientów z kilku powodów:

Mimo, że ColdCalling został dzisiaj zapomniany przez wiele osób, które zachłystnęły się social sellingiem i sprzedażą przez social media, to jest to narzędzie, które musi się znaleźć w arsenale Twoich metod pozyskiwania klientów z kilku powodów:

Co wchodzi w skład Froniuversity of ColdCalling?

Webinar II - Strategia wejścia na szczyt

Data: 16 listopada, godz. 20:00

Wartość: 1000 zł

Wartość: 1000 zł

Webinar II - Strategia wejścia na szczyt

Data: 16 listopada, godz.20:00

Ponad połowa sukcesu w drodze na szczyt to odpowiednie przygotowanie!

Z tego powodu w trakcie drugiego spotkania wspólnie stworzymy przydatne narzędzia, które muszą znaleźć się w ekwipunku każdej osoby myślącej na poważnie o pozyskiwaniu klientów przez telefon. Dowiesz się m.in:

Webinar III - Perswazja w sprzedaży

Data: 23 listopada, godz. 20:00

Wartość: 1000 zł

Data: 23 listopada, godz.20:00

Nasze trzecie spotkanie będzie w całości poświęcone zaawansowanym, praktycznym technikom perswazji i wywierania wpływu, które pozwolą Ci opanować sztukę sprzedaży na poziomie nieosiągalnych dla większości handlowców, freelancerów i przedsiębiorców.

Oto tematy, które będą w trakcie jego trwania poruszane: 

Wartość: 1000 zł

Webinar IV - Himalaje motywacji

Data: 30 listopada, godz. 20:00

Wartość: 1000 zł

Wartość: 1000 zł

Webinar IV - Himalaje motywacji

Data: 30 listopada, godz. 20:00

Nawet najskuteczniejsze i najbardziej zaawansowane metody, strategie i techniki sprzedaży w niczym Ci nie pomogą, jeżeli nie będziesz podejmował działania.

 Z tego powodu w trakcie 4 spotkania zadbamy o to, aby zwiększyć Twój poziom motywacji, determinacji oraz zadowolenia z życia (i samego siebie), co szybko przełoży się na Twoją zwiększoną efektywność. 

Oto część tematów, którymi się zajmiemy:

Boisz się szkolenia z kolejnym teoretykiem? Zobacz, co o współpracy ze mną mówią moi klienci!

Opinia Bartka Popiela - Przedsiębiorca (liczysiewynik.pl)

"To co ten człowiek potrafi pod kątem sprzedaży jest zdumiewające[...] Z całego serca rekomenduję wszystko, co wyjdzie spod rąk Karola, bo wiem, że ten facet kieruje się takimi wartościami, że autentycznie zależy mu na ludziach i potrafi słuchać jak chyba nikt inny"

Opinia Tomasza Krefta - Przedsiębiorca

"Jakiś czas temu wziąłem udział w szkoleniu z ColdCallingu u Karola Fronia. I powiem Wam szczerze, że to była najlepsza decyzja jaką mogłem chyba w życiu podjąć[...] To, co jest zawarte w tych 5 dniach szkoleniowych jest nie do opisania... W przeciągu tygodnia koszt tego szkolenia zwrócił mi się 10-krotnie!"

Opinia Magdy Demarczyk - właścicielka firmy rekrutacyjnej

"Jestem mega zachwycona i jestem Ci mega wdzięczna. I muszę powiedzieć to głośno: zostaję teraz Twoją wierną fanką! [...] Chciałabym serdecznie polecić usługi Karola i jego szkolenia. Mam nadzieję, że trafią one również do takich osób początkujących jak ja, bo jak widać efekty pojawiają się już następnego dnia!"

Opinia Bartka Tasaka - Doradca klienta

"Od momentu, kiedy natrafiłem na Karola moje wyniki w pracy zdecydowanie się poprawiły i stałem się wiodącym doradcą[...] Wiedza jest rzetelna, prawdziwa i przede wszystkim sprawdza się w praktyce!"

Dołącz dzisiaj i otrzymaj 2 dodatkowe bonusy!

Bonus II: 5 dodatkowych spotkań z sesjami pytań i odpowiedzi!

Wartość: 3000 zł

Zależy mi na Twoich efektach, dlatego w trakcie Mastermindu nie zostajesz pozostawiony sam sobie! Z tego też powodu każdy tydzień mastermindu będziemy kończyć dodatkowym spotkaniem online z sesją pytań i odpowiedzi.

W trakcie ich trwania będę odpowiadał na wszystkie pytania, które w ciągu danego tygodnia pojawią się w Twojej głowie. Będziesz miał również możliwość otrzymania ode mnie spersonalizowanych wskazówek dopasowanych do Twojej branży oraz obecnej sytuacji gospodarczej.

Wartość: 3000 zł

Sprawdź opinie osób, które brały udział w poprzednich edycjach Froniuversity of ColdCalling:

Tomasz Kreft

Zanim dołączyłem do Froniuversity of ColdCalling najbardziej obawiałem się, że dzwonienie na zimno do klientów po prostu mi się nie przyda i nie sprawdzi w mojej branży. Moje obawy zostały rozmyte już pierwszego dnia. Wiedza jaką otrzymałem podczas tych pięciu dni przerosła moje oczekiwania. Mam wrażenie, że dowiedziałem się praktycznie wszystkiego o ColdCallingu...

Chciałbym polecić to szkolenie każdemu, kto chce w szybki i bardzo konkretny sposób nauczyć się sprzedaży przez telefon. Jeśli raz nauczysz się tej umiejętności, to nie dość, że możesz pracować z każdego miejsca na zmieni, to Twoje zarobki już nigdy nie będą miały sufitu.

Jeśli jeszcze się zastanawiasz czy skorzystać z tego szkolenia to przestań to robić. Ja się nie zastanawiałem nanosekundy i dzięki otrzymanej wiedzy w ciągu kilku dni zarobiłem dziesięciokrotność kosztu szkolenia!

Beata Koszałka

Mastermind pomógł mi w zwiększeniu pewności siebie. Nie mam już tak dużych obaw przed dzwonieniem na zimno, a dzięki stworzonemu argumenterowi obiekcji łatwiej jest mi zbijać obiekcje klientów.

Piotr Targinski - branża finansowa

Skrypt pomógł mi uregulować wszystko w odpowiednim procesie, co przełożyło się na wyniki. Twoje techniki pasują do polskiego rynku.  Do tej pory robiłem 500 600 000 miesięcznie, w trakcie trwania mastermindu zrobiłem wynik 750 000 i jestem na 6-tym miejscu na 106 konsultantów. 

Jakość rozmów, dzięki budowaniu relacji, słuchaniu, 
niekonwencjonalności powoduje, że oceny z monitoringu wzrosły ze 110% na 125 i 130% jakościco przekłada się na prowizję, więc zajebiście jestem Ci wdzięczny!

Joanna Breśka - IQOS

Przed przystąpieniem do mastermindu miałam obawy i obiekcje, gdyż zajmuje się sprzedażą już dość długo i nie byłam przekonana czy taka formuła jest mi potrzebna, natomiast zdecydowałam się i absolutnie nie żałuję! To, co otrzymałam przeszło moje najśmielsze oczekiwania : fantastyczna wiedza w pigułce , mnóstwo narzędziktóre są do wykorzystania w codziennej pracy sprzedawcy. Dla mnie osobiście było to poukładanie procesu sprzedaży, dzięki czemu mając gotowy schemat podniosła się moja efektywność sprzedaży.

Maciej Kasperski

Od dawna uważałem, że dzwonienie do kogoś obcego w celu zaproponowania mu moich usług nie stanowi dla mnie problemu, ale z jakiegoś powodu w ogóle tego nie robiłem. Już po pierwszych zajęciach Mastermind dotarło wreszcie do mnie, że nawet jeżeli specjalnie nie obawiam się dzwonienia, to za mało, żeby to robić z dobrym skutkiem. Konieczne jest poznanie praktycznego, sprawdzonego systemu pracy i elementów psychologii, przepracowanie swoich przekonań i wypracowanie skutecznej, trwałej motywacji.

Jako prawdziwy praktyk o ogromnym doświadczeniu w ogniu walki, Karol jest mistrzem w zebraniu całej niezbędnej wiedzy w jedno szkolenie i skuteczne przekazanie jej w bardzo efektywny sposób. Dzięki Mastermind znacznie wzrosła moja pewność siebie i swoboda rozmowy, a zamiast dawać się prowadzić w rozmowie, nauczyłem się prowadzenia jej tak jak chcę i skutecznego zamykania w najkrótszy sposób.

Justyna Chołuj - Farby Przemysłowe

Mocno się zastanawiałam nad inwestycją, z uwagi na kiepski moment finansowy, waliło mi serce, ale dzięki „łapce” mojego męża powiedziałam: „robię to.” Jestem bardzo zadowolona, nie żałuję nawet w najmniejszym stopniu!

Marek Barański

Po udziale w MasterMindzie udało mi się pozyskać dużego klienta i jestem na dobrej drodze, aby zdobyć kolejnych. Polecam MasterMind każdemu, kto potrzebuje pomocy w sprzedaży.

Karol Pietrzak - Marketing dla Salonów Kosmetycznych

Jak dla mnie bomba! Przygotowałem skrypt metodą ZAPROŚ i pomyślałem sobie: „kurde, ja chce dzwonić! Potestować”. Nigdy wcześniej nie dzwoniłem, wziąłem telefon, zacząłem dzwonić, zbadałem potrzeby, umówiłem się na prezentację sprzedażową - zadziałało idealnie. Dzięki bardzo”

Adrian Katulski

Przed przystąpieniem do Froniuniversity miałem kilka obaw. Najbardziej obawiałem się chyba tego, że będą sucho podane informacje, które są tłuczone w większości książek.  Druga obawa była przed przesadnym skupieniem na motywacji i amerykańskim "Yes we can". Wiem, że to ważne, ale brałem udział w wielu szkoleniach, gdzie było samo bicie piany zamiast nauki narzędzi. Od Ciebie otrzymałem esencję zaadaptowaną i autorsko przerobioną [...] Polecę szkolenie każdego, kto zajmuje się sprzedażą i pracą z ludźmi.

Krzysztof Jankowski

W 5 min stwierdziłem, że kupuje nie ma co czekać. Wiem, że wydaje ostatnie pieniądze, ale muszę coś zrobić, bo jak się nie zdecyduje, to nie zmieni się nic . Czyli będę żył tak jak niektórzy, na darmowych informacjach, które mi nic nie dają.

Dużo mi to dało, jestem zmotywowany i teraz na maxa wiem co mam robić.

Marcin Kędzierski - Niezależny Doradca Finansowy

Nigdy nie brałem udziału w płatnych szkoleniach, ale cieszę się, że przełamałem się i kliknąłem ten zakup. Dla mnie to szkolenie było otwarciem nowego myślenia , pomimo, że działam w tej branży wiele lat . Pozwala mi na nowo ułożyć rozmowy z klientem, odświeżyć wszystko, bo z czasem opada kurz i wszystko już tak fajnie nie błyszczy.

Marzena Kukla

Dzięki Mastermindowi zwiększyła się moja pewność siebie podczas dzwonienia. Łatwiej jest mi zapanować nad lękiemMoja sprzedaż wzrosła, a ja weszłam na wyższy poziom w moim planie.

Marek Sapuń, Sprzedawca Telefoniczny

Uświadomiłeś mnie, co chce w życiu osiągnąć i do czego dążę w życiu. Szczególnie ćwiczenie z grobem, po którym nie mogłem spać w nocy! Na początku byłem bardzo niezdecydowany, bo zastanawiałem się czy będę w stanie wyciągnąć tyle ile będę uważał za słuszne . Teraz już kompletnie ta obiekcja jest rozbita , bo myślę, że ogrom wiedzy, który tutaj dostaliśmy jest na wysokim poziomie, szczególnie skrypt, który działa, a to pobudza moją psychikę do kolejnych telefonów. To takie koło, które się nakręca.

Mateusz Niedziałek - Agent Nieruchomości

Sprzedałem działkę dzięki technice niedostępności i dużo w tym Twojej pomocy, Karol! Dałeś mi kopa w dupę porządnego i teraz inaczej podchodzę do pewnych spraw.

Maciej Przywara

Polecam Mastermind każdemu kto sprzedaje (nawet jeśli nie robi tego przez telefon) bo zrozumie czym tak naprawdę jest sprzedaż. Zrozumie jak wiele miał błędnych przekonań. Zrozumie jak wiele musi zmienić. I wreszcie otrzyma wszystko co potrzebne, aby tego dokonać. Ja dzięki zdobytej wiedzy nie tylko zwiększyłem swoją pewność siebie, ale również skuteczność umawiania spotkań oraz samą ilość pozyskiwanych klientów.

Anna Kierzkowska - Sprzęt do rehabilitacji

Śmiało polecę to szkolenie wszystkim. Zarówno tym, którzy myślą, że już wszystko wiedzą o handlu i nic ich nie zaskoczy i tym, którzy czują się mniej pewnie, a także tym, którzy chcą poznać samych siebie, bo przynosi to efekty. Przed przystąpieniem sporo obaw, czy te pieniądze nie będą wydane w błoto, czy przyniesie to efekty, czy faktycznie zwróci mi się koszt, który zainwestowałam w to szkolenie. 

Już mam efekty, a minęło niewiele czasu od ukończenia szkolenia. 3-krotnie większa sprzedaż, dużo więcej efektywnych spotkań, zdecydowanie łatwiejszy kontakt z klientami. Zrozumiałam, że dużo ograniczeń siedzi w naszej głowie i to one nas ograniczają. Nie obawiajcie się, zainwestowane pieniądze zwrócą się szybko i wielokrotnie.

Patryk Palacz - Agent Ubezpieczeniowy Aviva

Zacząłem dzwonić i już pojawiają się efekty. Jak wcześniej miałem problem żeby umówić 5 spotkań, tak na przyszły tydzień już mam zaplanowanych 10 , więc to jest dla mnie szok, jak wykonuje systematycznie 10-15 telefonów.

Paweł Zołądek - Właściciel placówki Canal+

Uświadomiłem sobie, że spóźniłem się 2 lata, bo wtedy potrzebowałem takiego mastermindu dużo bardziej niż teraz, kiedy jeszcze miałem czas dzwonić. Tą wiedzę, którą zyskałem, przekazywałem codziennie na bieżąco swoim pracownikom i w punkcie w małym mieście, pracownica potroiła wyniki jeśli chodzi o telefon. Robiła do tej pory 12 15 operacji, a tym razem zrobiła 40 zamkniętych transakcji. Dziewczyny w innym punkcie wygenerowały obrót 200 000 przy zamkniętym punkcie, tylko na samych telefonach i jestem bardzo zadowolony . Mastermind uświadomił mnie w wielu kwestiach, odnośnie prowadzenia firmy.

Iwona Skorupa - Marketing sieciowy

Zarąbiste szkolenie! Już jedno szkolenie ze sprzedaży robiłam ostatnio u jednej osoby słynnej w Polsce, ale nie dała mi ona tyle wartości co ty, bo ty jesteś konkretny i tu  mam wszystko w pigułce, pozbierane, nie jest to rozwleczone i to jest konkret. Dzięki temu szkoleniu czuję, że ja jestem bardziej konkretna idąc do człowieka i dzwoniąc do niego. W sumie niechcący nabrałem pewności siebie. Przestałam brać do siebie odmowę.

Beata Szuba Bak

Jestem mega zadowolona z tych kilku szkoleń, w których miałam okazję brać udział. Karol udowodnił, że zimne telefony działają i nie należy się ich bać. Fajny, merytoryczny przekaz! Polecam z całego serca!

Izabela Kurzelewska

Zrozumiałam, żeby być człowiekiem. Mega duży wniosłam, z resztą nie pierwszy raz, bo już długo jestem z Tobą. Stałeś  się moim mentorem sprzedażowym. Widzę w Tobie człowieka sprzedażowo, czyli to co powinno być w sprzedaży, że jeśli nie  jest się człowiekiem,  to się nie sprzeda. W tym przekonałeś mnie do końca.

Michał Górski - Fotowoltaika

Nabrałem wiary w siebie, że  pozyskiwanie klienta nie jest trudne. Moje statystyki pozyskiwania klienta wzrosły nieposiężnie  więc wielkie, wielkie dzięki!

Algirdas Vilkelis - marketing sieciowy

Moim ścięgnem Achillesa  zawsze było dzwonienie do klientów, szczególnie tych, którzy mnie nie znają. Kiedy wpadłem na  reklamę tego szkolenia zaintrygowało mnie i nie zawiodłem się. Widać, że jestem facetem,który  się zna na rzeczy. Każdy webinar był potrzebny, bo tworzył całość i warto obejrzeć je po kilka razy. Będę polecał Ciebie, że jesteś facetem na którego nie straci się kasy i skorzysta  na tym. Wszystko  oceniam pozytywnie. 

Ada Brzezińska - Szkoła Tańca dla dzieci

To pierwsze szkolenie, które dało mi konkret.  I  zbijanie obiekcji i konkretny schemat jak, co i kiedy mówić. Ta pierwsza część była wartościowa, bo dawałeś wiedzę, a później można to było dopasować pod siebie. Szczerze mówiąc nie spodziewałam się, że w gronie 40 osób będzie to możliwe.

Jestem bardzo zadowolona - dostałam więcej niż oczekiwałam.Ostatnio byłam na szkoleniu za które zapłaciłam 5000 zł za  jeden dzień,  ale były to totalnie przepłacone pieniądze. Szkolenie poleciłabym wielu osobom, ale nie chciałabym, aby trafiła do Ciebie moja konkurencja.

Janusz Górski

Nie spodziewałem się niczego. Skusiła mnie gwarancja ceny. Mam 20-letnie doświadczenie w sprzedaży, byłem menadżerem, dyrektorem i trenerem. Przeszedłem wiele  szkoleń z telefonowania, procesu sprzedaży, ale pewne sytuacje w życiu mnie poblokowały i przyszedłem tutaj tylko po to, żeby się odblokować. Cel został osiągnięty,  bo zacząłem dzwonić, choć nie dzwoniłem już 2 lata. Wykonałem 18 telefonów i wszyscy chcą się spotkać.

Kilka słów o prowadzącym MasterMind:

Karol Froń

Z wykształcenia nauczyciel, autor 5 książek o sprzedaży i przywództwie, wykładowca akademicki, certyfikowany coach Erickson Institute of
Coaching, w trakcie studiów psychologii w biznesie na Uniwersytecie SWPS.
Z doświadczenia przedsiębiorca, praktyk sprzedaży, mentalista.

Zaczynał na pierwszej linii frontu, pracując w call center na słuchawce przez 2 lata, doświadczając na własnej skórze trudów sprzedaży. Wykonał 30 000 rozmów handlowych, co pozwala mu zrozumieć dlaczego klienci nie kupują, a sprzedawcy nie sprzedają i jak im pomóc. 

Przeszedł przez wszystkie szczeble kariery w korporacji od skoncentrowanego pracownika, przez menadżera najskuteczniejszego zespołu spośród 70 innych w firmie liczącej 3500 pracowników, po menadżera projektu zarządzającego 9 menadżerami i 120 pracownikami, co nauczyło go fachu i rozumienia problemów, które napotykają ludzie sprzedaży na swojej drodze, zarówno indywidualnych jak i na poziomie strategii zarządzania sprzedażą.

Od 2013 przedsiębiorca, który w drugim miesiącu istnienia swojej firmy, zatrudniał 140 pracowników, a firma była największym graczem pod kątem sprzedaży dla takich firm jak Play czy Krajowy Rejestr Długów w Polsce. Jest praktykiem, dlatego dostaniesz od niego tylko precyzyjne, nakierowane na rozwiązanie problemu strategie i taktyki, z eksperckiego poziomu.

Z wykształcenia nauczyciel, autor 5 książek o sprzedaży i przywództwie, wykładowca akademicki, certyfikowany coach Erickson Institute of Coaching, w trakcie studiów psychologii w biznesie na Uniwersytecie SWPS.
Z doświadczenia przedsiębiorca, praktyk sprzedaży, mentalista.

Zaczynał na pierwszej linii frontu, pracując w call center na słuchawce przez 2 lata, doświadczając na własnej skórze trudów sprzedaży. Wykonał 30 000 rozmów handlowych, co pozwala mu zrozumieć dlaczego klienci nie kupują, a sprzedawcy nie sprzedają i jak im pomóc. 

Przeszedł przez wszystkie szczeble kariery w korporacji od skoncentrowanego pracownika, przez menadżera najskuteczniejszego zespołu spośród 70 innych w firmie liczącej 3500 pracowników, po menadżera projektu zarządzającego 9 menadżerami i 120 pracownikami, co nauczyło go fachu i rozumienia problemów, które napotykają ludzie sprzedaży na swojej drodze, zarówno indywidualnych jak i na poziomie strategii zarządzania sprzedażą.

Od 2013 przedsiębiorca, który w drugim miesiącu istnienia swojej firmy, zatrudniał 140 pracowników, a firma była największym graczem pod kątem sprzedaży dla takich firm jak Play czy Krajowy Rejestr Długów w Polsce. Jest praktykiem, dlatego dostaniesz od niego tylko precyzyjne, nakierowane na rozwiązanie problemu strategie i taktyki, z eksperckiego poziomu.

100% Gwarancja Efektów!

Zależy mi na Twoim zadowoleniu i efektach dlatego Froniuversity jest objęte GWARANCJĄ EFEKTÓW!

Dlaczego mogę sobie pozwolić na tak odważną gwarancję?

Bo w przeciwieństwie do większości szkoleniowców jestem praktykiem, a nie teoretykiem. Uczę Cię wyłącznie metod, strategii i technik, które miałem okazję przetestować na polskim rynku w niemal każdej możliwej branży. 

To czego uczę po prostu działa i nie boję się za to ręczyć!

Dołącz do Mastermindu i opanuj umiejętność zdobywania dobrze płacących klientów przez telefon!

Dołącz do Mastermindu i opanuj umiejętność zdobywania dobrze płacących klientów przez telefon!

© Copyright Karol Froń. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.