Grab Your Free Ebook

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close

Czym jest FroniuVersity of ColdCalling?

AGENDA PROGRAMU SZKOLENIOWEGO:

Webinar I - Przygotowanie do wyprawy

Nasze pierwsze spotkanie będzie wprowadzeniem do świata ColdCallingu. W trakcie jego trwania przekażę Ci szereg zaleceń i praktycznych wskazówek, o których warto abyś pamiętał, zanim jeszcze wykonasz swój pierwszy telefon.

Oto tylko część z tematów, które poruszymy w trakcie jego trwania:

Wartość: 1000 zł

Webinar IV - Budowanie relacji

Webinar IV - Budowanie relacji

Czwarte spotkanie będzie w całości poświęcone metodom budowania relacji z klientem. Pokażę Ci jak wykorzystując siłę empatii i aktywnego słuchania sprawić, aby klient nie postrzegał Cię jako kolejnego natręta tylko kogoś, kto realnie chce mu pomóc.

Webinar V - Perswazja w sprzedaży

Nasze piąte spotkanie będzie w całości poświęcone zaawansowanym, praktycznym technikom perswazji i wywierania wpływu, które pozwolą Ci opanować sztukę sprzedaży na poziomie NIEOSIĄGALNYM dla większości handlowców, freelancerów i przedsiębiorców.

Oto tematy, które będą w trakcie jego trwania poruszane: 

Webinar VII - Himalaje motywacji

Nawet najskuteczniejsze i najbardziej zaawansowane metody, strategie i techniki sprzedaży w niczym Ci nie pomogą, jeżeli nie będziesz podejmował działania.

 Z tego powodu w trakcie siódmego spotkania zadbamy o to, aby zwiększyć Twój poziom motywacji, determinacji oraz zadowolenia z życia (i samego siebie), co szybko przełoży się na Twoją zwiększoną efektywność. 

Oto część tematów, którymi się zajmiemy:

3 DODATKOWE BONUSY

3 BONUSY SPECJALNE

Bonus II: 12 dodatkowych spotkań online z sesjami pytań i odpowiedzi!

Wartość: 8000 zł

Zależy mi na Twoich efektach, dlatego w trakcie Mastermindu nie zostajesz pozostawiony sam sobie! 

Każdego tygodnia będziesz miał możliwość uczestnictwa w dodatkowym spotkaniu online. W trakcie jego trwania będę odpowiadał na wszystkie pytania, które w ciągu danego tygodnia pojawią się w Twojej głowie.

Będziesz miał również możliwość
otrzymania ode mnie spersonalizowanych wskazówek dopasowanych do Twojej branży oraz obecnej sytuacji gospodarczej.

Wartość: 12000 zł

Bonus III: Dostęp do grupy na Facebooku

Wartość: Bezcenne

Bonus III: Dostęp do grupy na Facebooku

Dołączając do Mastermindu otrzymujesz również dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku dla uczestników i absolwentów. Jest to miejsce, w którym możesz poznać innych, ambitnych ludzi ze świata sprzedaży,otrzymać od nich wsparcie, zadać dowolne pytanie i weryfikować swoje wnioski.

Dostępne plany płatności:

© Copyright Karol Froń. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.