Karol Froń Przedstawia:

Model Dream Sales Team

czyli jak w dzisiejszych, niepewnych czasach SZYBKO podnieść wyniki Twojego działu sprzedaży?

(...i to nawet, gdy klienci nie kupują tyle co wcześniej, konkurencja obniża ceny, a Twoi handlowcy są zdemotywowani!)


Weź udział w serii 4 bezpłatnych webinarów prowadzonych na żywo przez praktyka sprzedaży z ponad 10-letnim doświadczeniem!

Weź udział w serii 4 bezpłatnych webinarów prowadzonych na żywo przez praktyka sprzedaży z ponad 10-letnim doświadczeniem!

Agenda Konferencji:

Spotkanie I

23 lutego (czwartek), godz. 20:00 

Skuteczna Strategia Sprzedaży w Kryzysie - czyli jak w obecnych warunkach zaplanować pracę działu, aby sprzedawał więcej?

Ze szkolenia dowiesz się m.in:

jakie z pozoru niewinne błędy w zarządzaniu popełniają dzisiaj nawet doświadczeni przedsiębiorcy - to m.in. one mogą sprawić, że wyniki Twojego działu w kolejnych miesiącach będą coraz słabsze ...
jak w czasach kryzysu organizować pracę swojego działu - pokażę Ci na jakich 6 głównych obszarach musisz się skupić, aby nie tylko przetrwać kryzys, ale też zbudować lojalny, samodzielny i głodny sukcesów zespół, 
[Instrukcja] Jak krok po kroku ułożyć skuteczną strategię, procesy i procedury sprzedażowe na niespokojne czasy, tak aby Twoi handlowcy nawet w kryzysie sprzedawali więcej,
jakie z pozoru niewinne błędy w zarządzaniu popełniają dzisiaj nawet doświadczeni przedsiębiorcy - to m.in. one mogą sprawić, że wyniki Twojego działu w kolejnych miesiącach będą coraz słabsze,
jak z głową zorganizować pracę działu w czasach recesji i kryzysu -  pokażę Ci na jakich 6 głównych obszarach musisz się skupić, aby nie tylko przetrwać kryzys, ale też zbudować lojalny, samodzielny i głodny sukcesów zespół,
[Instrukcja] Jak krok po kroku ułożyć skuteczną strategię, procesy i procedury sprzedażowe w firmie, aby Twoi handlowcy nawet w kryzysie sprzedawali więcej?

Spotkanie II

27 lutego (poniedziałek), godz. 20:00

Praktyczna Psychologia Motywacji i Zarządzania - czyli jak zarządzać działem i motywować handlowców do osiągania coraz lepszych wyników?

Ze szkolenia dowiesz się m.in:

Dlaczego bycie zbyt miłym i wyrozumiałym szefem to prosta droga do ciągłych wymówek i słabych wyników Twojego zespołu - i jak w takim razie kierować zespołem, aby nie zamienić się w bezwzględnego tyrana?
Co tak naprawdę motywuje handlowców do działania - odkryjesz jak stworzyć takie warunki do pracy, które będą zachęcały handlowców do dawania z siebie więcej,
Jak na co dzień zarządzać działem oraz prowadzić rozmowy z handlowcami, aby skutecznie wpływać na ich postawę, determinację i motywację do działania oraz wspierać ich w osiąganiu wyznaczonych celów?
Dlaczego bycie zbyt miłym i wyrozumiałym szefem to prosta droga do ciągłych wymówek i słabych wyników zespołu - i jak w takim razie kierować zespołem, aby nie zamienić się w bezwzględnego tyrana?
Co tak naprawdę motywuję handlowców do działania - odkryjesz jak stworzyć takie warunki pracy, które będą motywowały handlowców do dawania z siebie więcej,
Jak na co dzień zarządzać działem oraz prowadzić rozmowy z handlowcami, aby skutecznie wpływać na ich postawę, determinację i motywację do działania oraz wspierać ich w osiąganiu wyznaczonych celów?

Spotkanie III

1 marca (środa), godz. 20:00

Skuteczna selekcja i rekrutacja handlowców - czyli jak odnaleźć na rynku dobrych handlowców i szybko wdrożyć ich do zespołu?

Skuteczna selekcja i rekrutacja handlowców - czyli jak odnaleźć na rynku dobrych handlowców i szybko wdrożyć ich do zespołu?

Ze szkolenia dowiesz się m.in:

jak zaprojektować proces rekrutacji, aby z łatwością przyciągać do firmy dobrych handlowców i nie marnować czasu na spotkania z kiepskimi kandydatami?
jak szybko określić potencjał handlowca w trakcie rekrutacji? (większość przedsiębiorców popełnia na tym etapie kosztowny błąd przez który zatrudniają niewłaściwą osobę i tracą nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych...)
jak krok po kroku zaplanować proces wdrażania i szkolenia pracowników tak, aby nawet początkujący handlowcy już po trzech miesiącach osiągali ponadprzeciętne wyniki?

Spotkanie IV

9 marca (czwartek), godz. 20:00

Mindset Skutecznego Lidera - czyli jak w obliczu wyzwań zachować spokój i przeprowadzić zespół przez kryzys?

Mindset Skutecznego Handlowca - czyli jak pokonać lęk przed dzwonieniem i mieć motywację do działania!

Ze szkolenia dowiesz się m.in:

dlaczego Twoje przekonania i nastawienie odgrywają kluczową rolę w zarządzaniu zespołem i mają decydujący wpływ na sukcesy, które osiągasz w biznesie (lub ich brak...)?
w jaki sposób nieświadomie podcinamy sobie skrzydła każdego dnia - zobaczysz, jak pewne z pozoru niewinne działania niszczą Twoją pewność siebie i niepotrzebnie podnoszą Twój poziom stresu i lęku,
jak stworzyć Kuloodporny Mindset - zapoznam Cię ze sprawdzonymi metodami na zmianę mindsetu, dzięki którym zwiększysz swoją pewność siebie oraz odporność na stres, niepewność czy pojawiające się nagle wyzwania i przeciwności losu, 

Prowadzący:

Karol Froń

Wykładowca akademicki, przedsiębiorca, mentalista i praktyk sprzedaży, zarządzania, biznesu. Konsultant i doradca. Autor 4 książek. Praktyk sprzedaży prowadzący od 2013 call center Contact Center One, gdzie zatrudnia ponad 140 osób. 

Wykonał ponad 30 000 rozmów handlowych, w ciągu 7 lat zatrudnił ponad 4500 pracowników i zbudował blisko 30 zespołów handlowych. Twórca modeli: rozmowy handlowej O.K.S.P.R.Z.E.D.A.Ż i przywództwa Dream Sales Team. Przeszkolił blisko 11.000 osób.

Współpracował m.in. z: Orange, T-Mobile, Play, KRD, Fortum, Login Trans, Global Telemarketing, Global Investor Club. Zawodowo pomaga przedsiębiorcom zwiększać sprzedaż przez telefon, wydobywać osobisty potencjał i zarabiać więcej.

Weź udział w 4 bezpłatnych webinarach i odkryj jak zbudować AMBITNY i SAMODZIELNY zespół odporny na kryzys!

Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Karol Froń - 2022 - Polityka Prywatności

Krok 1 z 2

Na jaki adres e-mail wysłać Ci link do pokoju konferencji? 

Na jaki adres e-mail wysłać Ci link do pokoju konferencji? 

Wypełnij poniższy formularz, aby zarezerwować bezpłatnie swoje miejsce na zbliżającą się konferencję online!

Wypełnij poniższy formularz, aby zarezerwować bezpłatnie swoje miejsce na zbliżającą się konferencję online:

*pole opcjonalne - na podany numer telefonu otrzymasz przypomnienie sms w dniu rozpoczęcia konferencji!

Close

REGISTER YOUR SPOT NOW

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close