Rejestracja do programu zostanie zamknięta już za:

Zbuduj ambitny, zgrany i skuteczny zespół sprzedaży!

Zbuduj ambitny, zgrany i skuteczny zespół sprzedaży!

Dołącz do mojego programu mentoringowego, dzięki któremu zwiększysz motywację, zaangażowanie i wyniki Twoich handlowców!

Dołącz do mojego 8-tygodniowego programu mentoringowego, dzięki któremu zwiększysz motywację, zaangażowanie i wyniki Twoich handlowców!

*Z racji interaktywności programu grupa jest
ograniczona
TYLKO DO 40 OSÓB!

*Z racji interaktywności programu grupa jest ograniczona TYLKO DO 40 OSÓB!

Czym jest Akademia Skutecznego Lidera Zespołu Sprzedaży?

Akademia Skutecznego Lidera Zespołu Sprzedaży to 8-tygodniowy program mentoringowy z moim osobistym wsparciem. Jest on skierowany do przedsiębiorców i menadżerów, którzy chcą szybko zwiększyć wyniki swojego zespołu sprzedaży.

Program ma jeden cel:

Pomóc Ci przejść transformację w pewnego siebie i wzbudzającego szacunek lidera, który nawet z grupy przeciętnych i zdemotywowanych handlowców potrafi stworzyć ambitny, zgrany i skuteczny zespół.

Akademia Skutecznego Lidera Zespołu Sprzedaży to 8-tygodniowy program mentoringowy z moim osobistym wsparciem. 

Jest on skierowany do przedsiębiorców i menadżerów, którzy chcą szybko zwiększyć wyniki swojego zespołu sprzedaży.


Program ma jeden cel:

Pomóc Ci przejść transformację w pewnego siebie i wzbudzającego szacunek lidera, który nawet z grupy przeciętnych i zdemotywowanych handlowców potrafi stworzyć ambitny, zgrany i skuteczny zespół.

Co wchodzi w skład Akademii?

I. Uczestnictwo w 8 zamkniętych, cotygodniowych szkoleniach online o wartości 4997 zł

I. Uczestnictwo w 8 zamkniętych, cotygodniowych szkoleniach online o wartości 4997 zł

W ramach mojego programu mentoringowego uczestniczysz w 8. zamkniętych, cotygodniowych szkoleniach online odbywających się w każdy poniedziałek o godzinie 20:00. Pierwsze spotkanie odbędzie się 2 kwietnia (wyjątkowo we wtorek).

Dodatkowo po każdym spotkaniu otrzymasz dostęp do jego nagrania na mojej platformie e-learningowej (dostęp przyznawany na 24 miesiące).

II. Uczestnictwo w 8 grupowych sesji pytań i odpowiedzi na Zoomie o wartości 4000 zł ( 8 x 500 zł)

II. Uczestnictwo w 8 grupowych sesjach pytań i odpowiedzi na Zoomie o wartości 4000 zł ( 8 x 500 zł)

W ramach programu każdego tygodnia będziemy spotykać się na zamkniętych sesjach pytań i odpowiedzi. W trakcie ich trwania będziesz mógł zadawać mi pytania i otrzymywać precyzyjne wskazówki dopasowane do Twojej branży, obecnej sytuacji czy  problemów, z którymi obecnie się zmagasz.

Sesje będą odbywać się w każdą środę o godzinie 20:00. Pierwsza sesja odbędzie się 3 kwietnia.

III. Dostęp do biblioteki narzędzi, schematów, szablonów, skryptów i scenariuszy rozmów

III. Dostęp do biblioteki narzędzi, schematów, szablonów, skryptów i scenariuszy rozmów

W trakcie programu otrzymasz ode mnie dostęp do niezwykle przydatnych narzędzi, gotowych schematów, szablonów, skryptów czy scenariuszy rozmów. To właśnie m.in. dzięki nim wdrożenie zdobytej wiedzy będzie zdecydowanie prostsze, szybsze i przyjemniejsze.

Otrzymasz ode mnie m.in.:

Wzór raportu monitorującego i oceniającego postęp działań handlowców,
Schematy i skrypty rozmów sprzedażowych dla handlowców
Schemat prowadzenia skutecznego Expose, przekonującego handlowców do konieczności wprowadzenia zmian w zespole,
Scenariusze prowadzenia odpraw strategicznych i motywujących z zespołem
Scenariusze i schematy najważniejszych rozmów  z handlowcami (motywujące, dyscyplinujące, okresowe, coachingowe)
Schemat idealnego ogłoszenia rekrutacyjnego,
Listę z 33 gotowymi pomysłami na to, jak dotrzeć do idealnego kandydata na stanowiska handlowca w Twojej firmie,
Scenariusz wstępnej rozmowy rekrutacyjnej przez telefon,
Scenariusze prowadzenia rozmowy rekrutacyjnej na żywo z gotową listą najlepszych pytań rekrutacyjnych,

IV. Dostęp do grupy na FB

IV. Dostęp do grupy na FB

Dołączając do programu otrzymujesz również dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku dla uczestników i absolwentów programu. Jest to miejsce, w którym możesz poznać innych, ambitnych ludzi ze świata sprzedaży, otrzymać od nich wsparcie, zadać dowolne pytanie i weryfikować swoje wnioski.

Dołączając w tej edycji otrzymasz również dwa programy szkoleniowe dla Twoich handlowców, dzięki którym zwiększycie skuteczność Waszych rozmów z klientami!

Dołączając w tej edycji otrzymasz również dwa programy szkoleniowe dla Twoich handlowców, dzięki którym zwiększycie skuteczność Waszych rozmów z klientami!

Wartość: 3 x 1497 zł

Bonus I:  3 dostępy do kursu "Deal Maker Pro 2.0" o wartości 4491 zł

Bonus I:  3 dostępy do kursu online "Deal Maker Pro 3.0" dla Twoich handlowców o łącznej wartości 4491 zł (3 x 1497 zł)

Deal Maker Pro 2.0 to mój bestsellerowy kurs online, w trakcie którego uczę jak krok po kroku prowadzić rozmowy handlowe z klientami.

Dzielę się w nim najskuteczniejszymi metodami i technikami sprzedaży, które opracowałem na bazie ponad 25.000 osobiście przeprowadzonych rozmów i które następnie przetestowałem w ponad 60 różnych branżach:

zaczynając od ubezpieczeń, energetyki, finansów, nieruchomości,
poprzez budowlankę, maszyny rolne, transport, suplementy, telekomunikację, branżę IT i branżę marketingu,
aż po takie branże jak branża medyczna i branżę mięsną, czy nawet sprzedaż kominków, naprawa fortepianów czy sprzedaż śniegomierzy.

Wartość: 3 x 2997 zł

Bonus II: 3 dostępy do Akademii Sprzedaży SaleUp o wartości 8991 zł 

Bonus II: 3 dostępy do Akademii Sprzedaży SaleUp o wartości 5991 zł ( 3 x 1997 zł)

Akademia Sprzedaży SaleUp to mój roczny program rozwoju kompetencji handlowców. Jest to miejsce, w którym Twój handlowiec znajdzie rozwiązanie każdego problemu, który może pojawić się na jego drodze.

Ten program ma jeden cel: Sprawić, aby handlowiec po jego przerobieniu dołączył do grona 10% najlepszych handlowców w swojej branży.

Dzięki niemu łatwiej będzie Ci rozwijać kompetencje swoich handlowców oraz z miesiąca na miesiąc zwiększać ich skuteczność.

Twoi handlowcy w tych 2 programach otrzymają te same techniki, metody i narzędzia, dzięki którym moi klienci mają m.in. takie efekty:

Krzysztof Jurek - Sprzedaż odzieży do klubów sportowych

"(...) udało mi się zwiększyć sprzedaż listopadową i grudniową o 227% porównując ze sprzedażą z zeszłego roku"

Krzysztof Jurek - Sprzedaż odzieży do klubów sportowych

"(...) udało mi się zwiększyć sprzedaż listopadową i grudniową o 227% porównując ze sprzedażą z zeszłego roku."

Anna Kierzkowska - Sprzedaż sprzętu do rehabilitacji

Już mam efekty, a minęło niewiele czasu od ukończenia szkolenia. 3-krotnie większa sprzedaż, dużo więcej efektywnych spotkań, zdecydowanie łatwiejszy kontakt z klientami.

Zrozumiałam, że dużo ograniczeń siedzi w naszej głowie i to one nas ograniczają. Nie obawiajcie się, zainwestowane pieniądze zwrócą się szybko i wielokrotnie.

Zbigniew Olech - Sprzedaż prądu

Dzięki temu szkoleniu zacząłem inaczej umawiać spotkania. Mój wynik to: 28 przeprowadzonych rozmów, 18 umówionych spotkań, 12 spotkań odbytych, z czego 8 zamkniętych, a 3 jeszcze do domknięcia.

Na koniec pochwalę się wynikiem sprzedażowym. Prowizja 180.000 zł od odbytych spotkań w jednym miesiącu. Można zatem powiedzieć, że 4-krotnie pobiłem swój rekord sprzedażowy, bo wcześniej moja największa prowizja w miesiącu wynosiła 40.000 zł.

Tomasz Kreft - Przedsiębiorca

Chciałbym polecić to szkolenie każdemu, kto chce w szybki i bardzo konkretny sposób nauczyć się sprzedaży przez telefon.

Jeśli raz nauczysz się tej umiejętności, to nie dość, że możesz pracować z każdego miejsca na zmieni, to Twoje zarobki już nigdy nie będą miały sufitu.Jeśli jeszcze się zastanawiasz czy skorzystać z tego szkolenia to przestań to robić. 

Ja się nie zastanawiałem nanosekundy i dzięki otrzymanej wiedzy w ciągu kilku dni zarobiłem dziesięciokrotność kosztu szkolenia!

Daniel Chmielowicz - branża Oze

"(...) Kiedyś na 100 wykonanych telefonów umawiałem 1-2 spotkania. Po mastermindzie skuteczność była zdecydowanie lepsza. Na 40 telefonów umówiłem 12 spotkań.
Poprawiłem swoją skuteczność umawianych spotkań 15-krotnie"

Daniel Chmielowicz - branża Oze

"(...) Kiedyś na 100 wykonanych telefonów umawiałem 1-2 spotkania. Po mastermindzie skuteczność była zdecydowanie lepsza. Na 40 telefonów umówiłem 12 spotkań. Poprawiłem swoją skuteczność umawianych spotkań 15-krotnie."

Piotr Targiński - branża finansowa

Skrypt pomógł mi uregulować wszystko w odpowiednim procesie, co przełożyło się na wyniki. Twoje techniki pasują do polskiego rynku.  

Do tej pory robiłem 500.000 - 600.000 miesięcznie, w trakcie trwania mastermindu zrobiłem wynik 750.000 i jestem na 6-tym miejscu na 106 konsultantów. 

Jakość rozmów, dzięki budowaniu relacji, słuchaniu, niekonwencjonalności powoduje, że oceny z monitoringu wzrosły ze 110% na 125 i 130% jakości, co przekłada się na prowizję, więc zajebiście jestem Ci wdzięczny!

Marek Sapuń - Sprzedaż ogłoszeń

"(...) Od momentu dołączenia do mastermindu w moim życiu zaczęła się rewolucja... Moje wyniki wzrosły nawet o 300%, sprzedaję teraz 3-krotnie więcej, a zdarzają się miesiące, gdzie jest to nawet 4-krotna różnica"

Marek Sapuń - Sprzedaż ogłoszeń

"(...)  Moje wyniki wzrosły nawet o 300%, sprzedaję teraz 3-krotnie więcej, a zdarzają się miesiące, gdzie jest to nawet 4-krotna różnica..."

Marcin Szelewski - Ubezpieczenia

"(...) Jestem po szkoleniu 6 edycji... Chcę się Wam wszystkim pochwalić swoim osiągnięciem sprzedażowym... W miesiącu maju w swojej grupie sprzedażowej osiągnąłem 2 / słownie: drugi / wynik w Polsce !!!!!!"

Marcin Szelewski - Ubezpieczenia

"(...) Chcę się Wam wszystkim pochwalić swoim osiągnięciem sprzedażowym... W miesiącu maju w swojej grupie sprzedażowej osiągnąłem 2 / słownie: drugi / wynik w Polsce !!!!!!"

Czego konkretnie się nauczysz?

W trakcie programu nauczę Cię jak krok po kroku wprowadzać zmiany w zespole tak, aby zwiększyć motywację, zaangażowanie oraz wyniki Twoich handlowców. Cały proces będzie wyglądał następująco:

TYDZIEŃ I - MINDSET LIDERA

TYDZIEŃ I - MINDSET LIDERA

W pierwszym tygodniu skupimy się na budowaniu Twojej pewności siebie. Pozbędziemy się też z Twojej głowy negatywnych przekonań, które sabotują Twoją pracę jako lidera, obniżają Twój autorytet i sprawiają, że boisz się wymagać więcej od swoich handlowców,

Zaczniemy od pracy nad Twoją mentalnością z prostego powodu. Aby być liderem, który potrafi wpływać na zachowania i postawy swoich handlowców musisz najpierw zrobić porządek w swojej własnej głowie.

TYDZIEŃ II - FUNDAMENTY SKUTECZNEJ SPRZEDAŻY

TYDZIEŃ II - FUNDAMENTY SKUTECZNEJ SPRZEDAŻY

Jako osoba zarządzająca zespołem sprzedaży musisz wiedzieć jak sprzedawać i  zdobywać klientów. Bo tylko wtedy będziesz w stanie stworzyć skuteczny proces sprzedaży i realnie pomóc swoim handlowcom. 

I dlatego w drugim tygodniu
nauczę Cię jak umawiać spotkania przez telefon i prowadzić rozmowy handlowe z klientami. Wspólnie też stworzymy dla Twoich handlowców:

Skrypty rozmów telefonicznych pod umawianie spotkań z klientami
Skrypty rozmów handlowych pod prezentację oferty i zamknięcie sprzedaży
Argumenter obiekcji z odpowiedziami na najczęściej pojawiające się obiekcje

TYDZIEŃ III - ORGANIZOWANIE PRACY ZESPOŁU

TYDZIEŃ III - ORGANIZOWANIE PRACY ZESPOŁU

W trzecim tygodniu skupimy się na zorganizowaniu pracy Twojego zespołu. Przygotujemy najważniejsze procesy, dzięki którym:

uporządkujesz pracę swojego zespołu,
zwiększysz jego produktywność,
oraz sprawisz, że handlowcy będą wiedzieli co mają robić i z czego będą rozliczani,

Wspólnie stworzymy Twój proces sprzedaży, system wyznaczania celów oraz system monitorowania i oceniania postępów handlowców.

TYDZIEŃ IV - BUDOWANIE ATMOSFERY I KULTURY PRACY

TYDZIEŃ IV - BUDOWANIE ATMOSFERY I KULTURY PRACY

Nawet najlepsze procesy, skrypty i narzędzia w niczym Ci nie pomogą, jeżeli w Twoim zespole będzie panowała atmosfera lenistwa, szukania wymówek i ciągłego narzekania. 

I dlatego w czwartym tygodniu
skupimy się na budowaniu odpowiedniej atmosfery i kultury pracy w Twoim zespole.  W trakcie jego trwania:

ustalisz jakie zasady i reguły mają obowiązywać w Twoim zespole,
określisz jak będziesz nagradzał za ich przestrzeganie oraz karał za ich łamanie,

Nauczysz się też jak zacząć wprowadzać nowe reguły i procesy w zespole tak, aby nie wywoływały one dużego oporu u handlowców.

TYDZIEŃ V - KIEROWANIE ZESPOŁEM

TYDZIEŃ V - KIEROWANIE ZESPOŁEM

W piątym tygodniu skupimy się na tym jak kierować na co dzień zespołem tak, aby osiągał stawiane przed nim cele. Nauczysz się:

jak przeprowadzać z zespołem odprawy strategiczne i motywacyjne,
jak prawidłowo wyznaczać cele i kontrolować ich realizację,
jak na bieżąco motywować zespół i korygować jego działania, gdy macie trudności z realizacją wyznaczonych celów,

TYDZIEŃ VI - MOTYWOWANIE HANDLOWCÓW

TYDZIEŃ VI - MOTYWOWANIE HANDLOWCÓW

W szóstym tygodniu zajmiemy się tym jak pracować z poszczególnymi handlowcami. Nauczysz się jak z nimi rozmawiać, aby wpływać na ich postawę, wspierać w realizacji celów oraz motywować do działania.

Nauczysz się też radzić sobie z najczęstszymi problemami jakie możesz mieć z handlowcami takimi jak:

zadowalanie się aktualnymi wynikami i zarobkami,
nagłym spadkiem wyników i motywacji,
ciągłym narzekaniem i szukaniem wymówek,
oraz z toksycznymi zachowaniami takimi jak ciągłe łamanie zasad, podkopywanie Twojego autorytetu czy bycie złośliwym,

TYDZIEŃ VII - REKRUTACJA HANDLOWCÓW

TYDZIEŃ VII - REKRUTACJA HANDLOWCÓW

W siódmym tygodniu nauczysz się jak krok po kroku stworzyć przemyślany proces rekrutacji. W trakcie jego trwania pokażę Ci:

jak napisać ogłoszenie o pracę, dzięki któremu się wyróżnisz i przykujesz uwagę najlepszych kandydatów, 
w jaki sposób określić, z którymi kandadatami kontaktować się w pierwszej kolejności,
jak przeprowadzić wstępną rozmowę rekrutacyjną przez telefon, aby nie marnować czasu na spotkania z kiepskimi kandydatami?
jak krok po kroku przeprowadzić rozmowę rekrutacyjną w firmie?
jak za pomocą konkretnych pytań i zadań rekrutacyjnych oceniać potencjał kandydata, aby mieć pewność, że zatrudniasz właściwą osobę,

TYDZIEŃ VIII - WDRAŻANIE I SZKOLENIE HANDLOWCÓW

TYDZIEŃ VIII - WDRAŻANIE I SZKOLENIE HANDLOWCÓW

W ósmym nauczysz się jak stworzyć przemyślany system wdrażania i szkolenia handlowców, dzięki któremu:

ograniczysz rotację w swoim zespole,
sprawisz, że nowi handlowcy będą szybko integrować się z zespołem,
oraz że będą szybko osiągać wyznaczane im cele.

Dlaczego warto dołączyć do programu?

Bo to nie jest kolejny kurs online lub szkolenie jakich obecnie pełno na rynku.

To jest starannie przemyślany i zaprojektowany proces z moim osobistym wsparciem na każdym jego etapie.
Dzięki małej liczbie osób możesz zadawać mi pytania i otrzymywać szyte na miarę rozwiązania dopasowane pod konkretne wyzwanie, z którym się mierzyć.

W ciągu tych 2 miesięcy przejdziesz pod moim okiem transformację w pewnego siebie i skutecznego lidera. Dzięki zdobytej wiedzy, konkretnym instrukcjom oraz mojemu wsparciu zaczniesz się rozpędzać.

Z każdym kolejnym tygodniem zaczniesz wprowadzać zmiany w sposobie zarządzania swoim zespołem. A to przełoży się nie tylko na coraz lepsze wyniki Twoich handlowców, ale również coraz większy spokój i pewność siebie po Twojej stronie...

Bo w końcu będziesz wiedział, co masz robić, aby zwiększać wyniki i motywację swojego zespołu oraz jak radzić sobie z konkretnymi problemami.

Bo to nie jest kolejny kurs online lub szkolenie jakich obecnie pełno na rynku.

To jest starannie przemyślany i zaprojektowany proces z moim osobistym wsparciem na każdym jego etapie.

Dzięki małej liczbie osób możesz zadawać mi pytania i otrzymywać szyte na miarę rozwiązania dopasowane pod konkretne wyzwanie, z którym się mierzyć.

W ciągu tych 2 miesięcy przejdziesz pod moim okiem transformację w pewnego siebie i skutecznego lidera. Dzięki zdobytej wiedzy, konkretnym instrukcjom oraz mojemu wsparciu zaczniesz się rozpędzać.

Z każdym kolejnym tygodniem zaczniesz wprowadzać zmiany w sposobie zarządzania swoim zespołem. A to przełoży się nie tylko na coraz lepsze wyniki Twoich handlowców, ale również coraz większy spokój i pewność siebie po Twojej stronie...

Bo w końcu będziesz wiedział, co masz robić, aby zwiększać wyniki i motywację swojego zespołu oraz jak radzić sobie z konkretnymi problemami.

Na czym polega gwarancja efektów?

Jestem tak pewien skuteczności tego programu, że jest to chyba jedyne tego typu szkolenie w Polsce objęte gwarancją efektów. 

Jeżeli po wykonaniu wszystkich ćwiczeń i zadań, które będę omawiał w trakcie programu inwestycja Ci się nie zwróci, to wystarczy, że wyślesz do maila, a ja zwrócę Ci pieniądze.

Dlaczego mogę sobie pozwolić na tak odważną gwarancję?

Bo w przeciwieństwie do większości szkoleniowców jestem praktykiem, a nie teoretykiem.

Uczę Cię wyłącznie metod, strategii i technik, które miałem okazję przetestować na polskim rynku w niemal każdej możliwej branży.

To, czego uczę po prostu działa i nie boję się za to ręczyć.

Ile wynosi inwestycja?

Inwestycja w ten 8 tygodniowy program wynosi w tej edycji 2997 zł netto.

Istnieje też możliwość dołączenia do programu w ramach płatności ratalnych.

W przypadku płatności ratalnych dla klienta indywidualnego dostępne są poniższe plany płatności:
-> 
3-comiesięczne raty po 1199 zł netto (1474 zł brutto)
-> 
6-comiesięcznych rat po 599 zł netto ( 736 zł brutto)
-> lub 12-comiesięcznych rat po 299 zł netto (367 zł brutto)

W przypadku płatności ratalnych na firmę istnieje możliwość dostosowania wysokości rat do swoich potrzeb.

Płatność
jednorazowa

2997 zł netto

(3686 zł brutto)

8 zamkniętych szkoleń online (Wartość 4997 zł)
Dostęp do wszystkich nagrań szkoleń na 24 miesiące
8 zamkniętych sesji pytań i odpowiedzi (Wartość 4000 zł)
Dostęp do biblioteki przydatnych narzędzi, schematów, szablonów, skryptów i scenariuszy rozmów (Wartość: 997 zł)
Zamknięta grupa na Facebooku
Bonus I: 3 x Kurs online: "Deal Maker Pro 2.0"  (Wartość: 3 x 1497 zł)
Bonus II: 3x Akademia Sprzedaży SaleUp  (Wartość: 3 x 2997 zł)

*Z racji interaktywności programu grupa jest ograniczona TYLKO DO 40 OSÓB!

Płatności ratalne
(Klient indywidualny)

12 rat po 299 zł netto 
 6 rat po 599 zł netto
lub 3 raty po 1199 zł netto

12 x 299 zł netto (368 zł brutto) 
6 x 599 zł netto (737 zł brutto)
3 x 1199 zł netto (1475 zł brutto)

8 zamkniętych szkoleń online (Wartość 4997 zł)
Dostęp do wszystkich nagrań szkoleń na 24 miesiące
8 zamkniętych sesji pytań i odpowiedzi (Wartość 4000 zł)
Dostęp do biblioteki przydatnych narzędzi, schematów, szablonów, skryptów i scenariuszy rozmów (Wartość: 997 zł)
Zamknięta grupa na Facebooku
Bonus I: 3 x Kurs online: "Deal Maker Pro 2.0"  (Wartość: 3 x 1497 zł)
Bonus II: 3x Akademia Sprzedaży SaleUp  (Wartość: 3 x 2997 zł)

*Z racji interaktywności programu grupa jest ograniczona TYLKO DO 40 OSÓB!

Płatności ratalne
dla firm

Dostosuj wysokość rat do swoich potrzeb!

Dostosuj wysokość rat do swoich potrzeb!

8 zamkniętych szkoleń online (Wartość 4997 zł)
Dostęp do wszystkich nagrań szkoleń na 24 miesiące
8 zamkniętych sesji pytań i odpowiedzi (Wartość 4000 zł)
Dostęp do biblioteki przydatnych narzędzi, schematów, szablonów, skryptów i scenariuszy rozmów (Wartość: 997 zł)
Zamknięta grupa na Facebooku
Bonus I: 3 x Kurs online: "Deal Maker Pro 2.0"  (Wartość: 3 x 1497 zł)
Bonus II: 3x Akademia Sprzedaży SaleUp  (Wartość: 3 x 2997 zł)

*Z racji interaktywności programu grupa jest ograniczona TYLKO DO 40 OSÓB!

Jeżeli potrzebujesz proformy wyślij do nas maila na adres: biuro@karolfron.pl

Czy moje metody zadziałają
u Twojego zespołu?

Czy moje metody zadziałają u Twojego zespołu?

Na przestrzeni ostatnich lat pomagałem zwiększyć wyniki zespołów handlowych z ponad 60 różnych branż. Dzięki temu moje metody pracy były poddawane nieustannej próbie, a ja odkryłem co przynosi szybkie i trwałe efekty.

Dlatego nie ma znaczenia to: 

w jakiej branży działasz,
ilu handlowców masz w zespole,
czy jak bardzo Twoi handlowcy są teraz zdemotywowani ...

... bo dostaniesz ode mnie wyłącznie sprawdzone i przetestowane w boju metody zwiększania skuteczności i motywacji zespołów.

Poniżej możesz sprawdzić jakie efekty mają przedsiębiorcy i menadżerowie, którzy korzystają z mojej pomocy:

Daniel Siwiec, Nowoczesny deweloper, autor książek

Karola Fronia zaprosiłem do swojej firmy Motorro, ponieważ posiadamy doskonały produkt dla warsztatów samochodowych, ale nie potrafiliśmy opowiedzieć o nim klientom w taki sposób, aby zachęcić ich do współpracy z naszą firmą ...

Współpraca z Karolem przyniosła efekt w postaci 300 pozyskanych firm i zwiększenia sprzedaży o 150% od czasu szkolenia, od którego minęło już 5 miesięcy.

Karolina Grabowska, Project Manager - Cash Director

Karol Froń poprawdził szkolenie w naszej firmie, podczas którego pracowaliśmy nad zwiększeniem sprzedaży dla biur księgowych. W ciągu 3 miesięcy od szkolenia pozyskaliśmy 170 nowych partnerów i  zwiększyliśmy sprzedaż o 30% w stosunku do okresu poprzedzającego szkolenie.

Edyta Regulska, CEO - WINNCARE

Karol przyjechał do naszej firmy w dość trudnym momencie, bo wtedy gdy gospodarka była świeżo po uwolnienie z lockdownu, więc okoliczności nie był sprzyjające, rynek był trudny, a nastroje pracowników niezbyt optymistyczne[...]

Efektem naszego szkolenia było zwiększenie sprzedaży o 20% w warunkach wszechobecnej pandemii z porównywalnym okresem z 2019 r.

Elwira Kokosińska, Dyrektor Strefy ds. placówek franczyzowych

Od dłuższego czasu w swoim zespole obserwowałam spadek skuteczności z zakresu wykonywanego telemarketingu, który jest jednym z głównych narzędzi pozyskiwania przez nas klientów. 

Pracownicy z niechęcią podchodzili do obowiązku telefonowania, nie widząc sensu działania i zwrotności w postaci odbytych spotkań, a co za tym idzie sprzedaży. [...]

Po szkoleniu z Karolem pracownicy wdrożyli zdobyte umiejętności i narzędzia, co zaprocentowało zwiększeniem w oddziałach skuteczności odbytych spotkań z 10% do 30% na podstawie wykonywanych połączeń.

Paweł Zołądek - Właściciel placówki Canal+

Tą wiedzę, którą zyskałem, przekazywałem codziennie na bieżąco swoim pracownikom i w punkcie w małym mieście, pracownica potroiła wyniki jeśli chodzi o telefon. Robiła do tej pory 12-15 operacji, a tym razem zrobiła 40 zamkniętych transakcji.

Dziewczyny w innym punkcie wygenerowały obrót 200 000 przy zamkniętym punkcie, tylko na samych telefonach i jestem bardzo zadowolony . 

Program uświadomił mnie w wielu kwestiach, odnośnie prowadzenia firmy.

Tomasz Kapała - Nik-Tom (Sprzedaż Maszyn Rolnych)

Karol Froń przeprowadził szkolenie z pozyskiwania klientów przez telefon w mojej firmie. Jestem bardzo zadowolony z efektów, bo po szkoleniu sprzedaż wzrosła o 205% względem okresu sprzed szkolenia. 

Jeszcze w trakcie szkolenia, gdy dzwoniliśmy do nowych klientów przez kilka godzin sprzedaliśmy 11 maszyn co sprawiło, że szkolenie zwróciło się, zanim się zakończyło. Będę jeszcze korzystał z usług Karola Fronia, bo to inwestycja, która szybko się zwraca.

Bartosz Walczyński - VESTRA (odszkodowania)

Efektem szkolenia  Karolem Froniem było pozyskanie 48 klientów jednego dnia i jest to aż 35% więcej niż dotychczas generowani nasi pracownicy. Po samym szkoleniu odnotowujemy wyniki w granicach 25-30% wyższe niż standardowo przed szkoleniem z Karolem.

Jesteśmy przekonani, że możemy polecić Pana Karola jako rzetelnego i solidnego trenera.

Justyna Kluczyk - Nationale Nederlanden (ubezpieczenia)

Po warsztatach z Karolem Froniem Nasi Doradcy uzyskali wiedzę merytoryczną oraz praktyczną z telemarketingu.

Nasi Przedstawiciele całkowicie zmienili podejście do telefonowania co przełożyło się na zwiększone efekty sprzedaży. Sprzedaż w Naszych Zespołach wzrosła o około 30%.

Na tą chwilę systematycznie działamy w umawianiu spotkań, a to wszystko dzięki Karolowi, który wniósł do Naszego Oddziału tyle energii i chęci do działania. 

Wojciech Smoleń - Właściciel Agencji Intellect S.C

Karol Froń przeprowadził w naszej firmie roczny program mentoringowy dla działu sprzedaży. 

Nasza współpraca polegała na comiesięcznych spotkaniach z zespołem handlowym i pracowaniu nad poprawą poszczególnych elementów procesu sprzedaży telefonicznej. 

Spotkania te zaowocowały zmianą postaw na proaktywną, scaleniem członków zespołu w jeden, wielki organizm oraz zwiększeniem skuteczności w sprzedaży, poprzez wypracowanie nowego modelu sprzedaży. 

Dzięki nowemu sposobowi pozyskiwania klientów, osiągamy lepsze efekty niż wcześniej, przy mniejszym nakładzie sił i środków

Dwie drogi.

Masz w tym momencie wybór.

Możesz dalej mieć problem z tym, aby skutecznie motywować swoich handlowców.

Możesz dalej nie być zadowolony z wyników, które osiągacie.

Możesz też dojść do wniosku, że nie masz teraz czasu, aby coś zmieniać w swoim zespole.

Efekt tego będzie taki, że za kilka miesięcy w najlepszym wypadku będziesz w tym samym miejscu co teraz.

Dalej nie będzie zadowalających wyników.

Twoi handlowcy dalej będą zdemotywowani.

I dalej będziesz stresował się przed spaniem tym, co przyniesie przyszłość.


Ale możesz też podjąć decyzję o dołączeniu do tego programu, w którym osobiście pomogę Ci rozwiązać Twoje problemy i zwiększyć wyniki sprzedażowe Twojego zespołu.


Przy 12 ratach inwestycja w kurs wynosi 299 zł netto miesięcznie – czyli jedynie 12 zł dziennie.


To mniej niż jedna, dobra kawa na mieście.

A to oznacza, że jedyne pytanie na które musisz sobie odpowiedzieć brzmi:

Co jest dla Ciebie więcej warte? 12 zł dziennie czy umiejętności, dzięki którym w końcu zrealizujesz swoje cele i marzenia?

Wierzę w to, że podejmiesz najlepszą, możliwą dla siebie decyzję
.

Zapisy do programu zostaną zamknięte za:

Timer has expired!

Płatność
jednorazowa

2997 zł netto

(3686 zł brutto)

8 zamkniętych szkoleń online (Wartość 4997 zł)
Dostęp do wszystkich nagrań szkoleń na 24 miesiące
8 zamkniętych sesji pytań i odpowiedzi (Wartość 4000 zł)
Dostęp do biblioteki przydatnych narzędzi, schematów, szablonów, skryptów i scenariuszy rozmów (Wartość: 997 zł)
Zamknięta grupa na Facebooku
Bonus I: 3 x Kurs online: "Deal Maker Pro 2.0"  (Wartość: 3 x 1497 zł)
Bonus II: 3x Akademia Sprzedaży SaleUp  (Wartość: 3 x 2997 zł)

*Z racji interaktywności programu grupa jest ograniczona TYLKO DO 40 OSÓB!

Płatności ratalne
(Klient indywidualny)

12 rat po 299 zł netto 
 6 rat po 599 zł netto
lub 3 raty po 1199 zł netto

12 x 299 zł netto (368 zł brutto) 
6 x 599 zł netto (737 zł brutto)
3 x 1199 zł netto (1475 zł brutto)

8 zamkniętych szkoleń online (Wartość 4997 zł)
Dostęp do wszystkich nagrań szkoleń na 24 miesiące
8 zamkniętych sesji pytań i odpowiedzi (Wartość 4000 zł)
Dostęp do biblioteki przydatnych narzędzi, schematów, szablonów, skryptów i scenariuszy rozmów (Wartość: 997 zł)
Zamknięta grupa na Facebooku
Bonus I: 3 x Kurs online: "Deal Maker Pro 2.0"  (Wartość: 3 x 1497 zł)
Bonus II: 3x Akademia Sprzedaży SaleUp  (Wartość: 3 x 2997 zł)

*Z racji interaktywności programu grupa jest ograniczona TYLKO DO 40 OSÓB!

Płatności ratalne
dla firm

Dostosuj wysokość rat do swoich potrzeb!

Dostosuj wysokość rat do swoich potrzeb!

8 zamkniętych szkoleń online (Wartość 4997 zł)
Dostęp do wszystkich nagrań szkoleń na 24 miesiące
8 zamkniętych sesji pytań i odpowiedzi (Wartość 4000 zł)
Dostęp do biblioteki przydatnych narzędzi, schematów, szablonów, skryptów i scenariuszy rozmów (Wartość: 997 zł)
Zamknięta grupa na Facebooku
Bonus I: 3 x Kurs online: "Deal Maker Pro 2.0"  (Wartość: 3 x 1497 zł)
Bonus II: 3x Akademia Sprzedaży SaleUp  (Wartość: 3 x 2997 zł)

*Z racji interaktywności programu grupa jest ograniczona TYLKO DO 40 OSÓB!

Jeżeli potrzebujesz proformy wyślij do nas maila na adres: biuro@karolfron.pl

© Copyright Karol Froń. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Grab Your Free Ebook

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close