Rejestracja do programu zostanie wyłączona za:

Akademia Nowoczesnego ColdCallingu

Akademia Nowoczesnego ColdCallingu

Odkryj jak w 2024 roku dzwonić do klientów tak, aby wzbudzać sympatię i szybko zwiększyć liczbę umawianych spotkań oraz podpisywanych umów.

Odkryj jak w 2024 roku dzwonić do klientów, aby wzbudzać sympatię i szybko zwiększyć liczbę umawianych spotkań oraz podpisywanych umów.

*Z racji interaktywności programu grupa jest
ograniczona
TYLKO DO 40 OSÓB!

*Z racji interaktywności programu grupa jest ograniczona TYLKO DO 40 OSÓB!

Czym jest Akademia
Nowoczesnego ColdCallingu?

Akademia Nowoczesnego ColdCallingu to 8-tygodniowy program szkoleniowo-mentoringowy z moim osobistym wsparciem do którego przyjmuję tylko 40 osób.
 
W trakcie jego trwania nauczę Cię jak w 2024 roku prowadzić rozmowy handlowe przez telefon tak, aby klienci chcieli z Tobą rozmawiać, umawiali się na spotkania i podpisywali z Tobą umowy. 

Co ważniejsze pokażę Ci jak to robić w zgodzie z samym sobą, bez manipulacji, akwizytorskich sztuczek czy widzenia w kliencie tylko portfela.

Akademia Nowoczesnego ColdCallingu to 8-tygodniowy program szkoleniowo-mentoringowy z moim osobistym wsparciem do którego przyjmuję tylko 40 osób.

W trakcie jego trwania
nauczę Cię jak w 2024 roku prowadzić rozmowy  handlowe przez telefon tak, aby  klienci chcieli z Tobą rozmawiać, umawiali się na spotkania i podpisywali z Tobą umowy.

Co ważniejsze pokażę Ci jak to robić w zgodzie z samym sobą, bez manipulacji, akwizytorskich sztuczek czy widzenia w kliencie tylko portfela.

Na jakie efekty możesz liczyć?

Absolwenci poprzednich edycji programu, którzy aktywnie w nim uczestniczyli:

Absolwenci poprzednich edycji programu, którzy aktywnie w nim uczestniczyli:

zwiększali swoją pewność siebie, samoocenę i optymizm,
pozbywali się lęku przed dzwonieniem, odrzuceniem i negatywną oceną,
na nowo odzyskiwali radość ze sprzedaży i wiarę w to, co sprzedają,  
zaczynali umawiać pierwsze spotkania przez telefon i zdobywać klientów (mimo iż wcześniej nie robili Cold Calli)
zostawali jednymi z najlepszych handlowców w swoich firmach,
zwiększali skuteczność zatrudnianych handlowców,

Przede wszystkim jednak zwiększali swoje wyniki sprzedażowe (lub wyniki swojego zespołu) nawet o ponad 400%. Oto opinie niektórych z nich:

Przede wszystkim jednak zwiększali swoje wyniki sprzedażowe (lub wyniki swojego zespołu) nawet
o ponad 400%.
Oto opinie niektórych z nich:

Zbigniew Olech - Sprzedaż prądu

Dzięki temu szkoleniu zacząłem inaczej umawiać spotkania. Mój wynik to: 28 przeprowadzonych rozmów, 18 umówionych spotkań, 12 spotkań odbytych, z czego 8 zamkniętych, a 3 jeszcze do domknięcia.

Na koniec pochwalę się wynikiem sprzedażowym. Prowizja 180.000 zł od odbytych spotkań w jednym miesiącu. Można zatem powiedzieć, że 4-krotnie pobiłem swój rekord sprzedażowy, bo wcześniej moja największa prowizja w miesiącu wynosiła 40.000 zł.

Anna Kierzkowska - Sprzedaż sprzętu do rehabilitacji

Przed przystąpieniem miałam sporo obaw: "czy te pieniądze nie będą wyrzucone w błoto, czy przeniesie to efekty, czy faktycznie zwróci mi się koszt, który zainwestowałam w to szkolenie?"

Już mam efekty, a minęło niewiele czasu od ukończenia szkolenia.
3-krotnie większa sprzedaż, dużo więcej efektywnych spotkań, zdecydowanie łatwiejszy kontakt z klientami.

Zrozumiałam, że dużo ograniczeń siedzi w naszej głowie i to one nas ograniczają. Nie obawiajcie się, zainwestowane pieniądze zwrócą się szybko i wielokrotnie.

Paweł Zołądek - Właściciel placówki Canal+

Tą wiedzę, którą zyskałem, przekazywałem codziennie na bieżąco swoim pracownikom i w punkcie w małym mieście, pracownica potroiła wyniki jeśli chodzi o telefon. Robiła do tej pory 12-15 operacji, a tym razem zrobiła 40 zamkniętych transakcji.

Dziewczyny w innym punkcie wygenerowały obrót 200 000 przy zamkniętym punkcie, tylko na samych telefonach i jestem bardzo zadowolony . 

Program uświadomił mnie w wielu kwestiach, odnośnie prowadzenia firmy.

Krzysztof Jurek - Sprzedaż odzieży do klubów sportowych

"(...) udało mi się zwiększyć sprzedaż listopadową i grudniową o 227% porównując ze sprzedażą z zeszłego roku"

Krzysztof Jurek - Sprzedaż odzieży do klubów sportowych

"(...) udało mi się zwiększyć sprzedaż listopadową i grudniową o 227% porównując ze sprzedażą z zeszłego roku."

Daniel Chmielowicz - branża Oze

"(...) Kiedyś na 100 wykonanych telefonów umawiałem 1-2 spotkania. Po mastermindzie skuteczność była zdecydowanie lepsza. Na 40 telefonów umówiłem 12 spotkań.
Poprawiłem swoją skuteczność umawianych spotkań 15-krotnie"

Daniel Chmielowicz - branża Oze

"(...) Kiedyś na 100 wykonanych telefonów umawiałem 1-2 spotkania. Po mastermindzie skuteczność była zdecydowanie lepsza. Na 40 telefonów umówiłem 12 spotkań. Poprawiłem swoją skuteczność umawianych spotkań 15-krotnie."

Piotr Targiński - branża finansowa

Skrypt pomógł mi uregulować wszystko w odpowiednim procesie, co przełożyło się na wyniki. Twoje techniki pasują do polskiego rynku.  

Do tej pory robiłem 500.000 - 600.000 miesięcznie, w trakcie trwania mastermindu zrobiłem wynik 750.000 i jestem na 6-tym miejscu na 106 konsultantów. 

Jakość rozmów, dzięki budowaniu relacji, słuchaniu, niekonwencjonalności powoduje, że oceny z monitoringu wzrosły ze 110% na 125 i 130% jakości, co przekłada się na prowizję, więc zajebiście jestem Ci wdzięczny!

Marek Sapuń - Sprzedaż ogłoszeń

"(...) Od momentu dołączenia do mastermindu w moim życiu zaczęła się rewolucja... Moje wyniki wzrosły nawet o 300%, sprzedaję teraz 3-krotnie więcej, a zdarzają się miesiące, gdzie jest to nawet 4-krotna różnica"

Marek Sapuń - Sprzedaż ogłoszeń

"(...)  Moje wyniki wzrosły nawet o 300%, sprzedaję teraz 3-krotnie więcej, a zdarzają się miesiące, gdzie jest to nawet 4-krotna różnica..."

Marcin Szelewski - Ubezpieczenia

"(...) Jestem po szkoleniu 6 edycji... Chcę się Wam wszystkim pochwalić swoim osiągnięciem sprzedażowym... W miesiącu maju w swojej grupie sprzedażowej osiągnąłem 2 / słownie: drugi / wynik w Polsce !!!!!!"

Marcin Szelewski - Ubezpieczenia

"(...) Chcę się Wam wszystkim pochwalić swoim osiągnięciem sprzedażowym... W miesiącu maju w swojej grupie sprzedażowej osiągnąłem 2 / słownie: drugi / wynik w Polsce !!!!!!"

Karol Pietrzak - Marketing dla salonów kosmetycznych

Jak dla mnie bomba! Przygotowałem skrypt rozmowy i pomyślałem sobie: "Kurde, ja chcę zacząć dzwonić i potestować".

Nigdy wcześnie nie dzwoniłem. Chwyciłem za telefon, zacząłem dzwonić, zbadałem potrzeby i umówiłem się na prezentację sprzedażową. Zadziało idealnie! Dzięki bardzo.

Dlaczego ten program jest
aż tak skuteczny?

Dlaczego ten program jest aż tak skuteczny?

Bo to nie jest kolejny kurs online lub szkolenie, których pełno na rynku. To jest starannie przemyślany i zaprojektowany przeze mnie PROCES z moim OSOBISTYM WSPARCIEM na każdym jego etapie.

Dzięki małej liczbie uczestników każdy może zadawać pytania i otrzymywać ode mnie precyzyjne wskazówki dopasowane pod swoją branżę, ofertę lub wyzwanie, z którym się mierzy.

W ciągu tych 2 miesięcy przechodzisz pod moim okiem transformację w pewnego siebie i skutecznego handlowca

Dzięki zdobytej wiedzy, pracom domowym i cotygodniowemu wsparciu stopniowo się rozpędzasz. 
Zaczynasz z coraz większą łatwością dzwonić i pozyskiwać klientów. 

Sprawia Ci też to coraz większą frajdę, bo jesteś naturalny w tym, co robisz.
A to przekłada się na coraz lepsze wyniki i wyższe zarobki.

Co ważniejsze, gdy napotykasz na jakąś przeszkodę od ręki dostajesz rozwiązanie swojego problemu – wystarczy jedynie, że pojawisz się na kolejnej sesji pytań i odpowiedzi.Bo to nie jest kolejny kurs online lub szkolenie, których pełno na rynku. To jest starannie przemyślany i zaprojektowany przeze mnie PROCES z moim OSOBISTYM WSPARCIEM na każdym jego etapie.

Dzięki małej liczbie uczestników każdy może zadawać pytania i otrzymywać ode mnie precyzyjne wskazówki dopasowane pod swoją branżę, ofertę lub wyzwanie, z którym się mierzy.

W ciągu tych 2 miesięcy przechodzisz pod moim okiem transformację w pewnego siebie i skutecznego handlowcaDzięki zdobytej wiedzy, pracom domowym i cotygodniowemu wsparciu stopniowo się rozpędzasz.

Zaczynasz z coraz większą łatwością dzwonić i pozyskiwać klientów. Sprawia Ci też to coraz większą frajdę, bo jesteś naturalny w tym, co robisz. A to przekłada się na coraz lepsze wyniki i wyższe zarobki.

Co ważniejsze, gdy napotykasz na jakąś przeszkodę od ręki dostajesz rozwiązanie swojego problemu – wystarczy jedynie, że pojawisz się na kolejnej sesji pytań i odpowiedzi.Co konkretnie wchodzi w skład Akademii?

I. Uczestnictwo w 8 zamkniętych, cotygodniowych szkoleniach online o wartości 3997 zł

I. Uczestnictwo w 8 zamkniętych, cotygodniowych szkoleniach online o wartości 3997 zł

W ramach mojego programu mentoringowego uczestniczysz w 8. zamkniętych, cotygodniowych szkoleniach online odbywających się w każdy poniedziałek o godzinie 20:00. 

Pierwsze spotkanie odbędzie się 1 lipca.

Dodatkowo po każdym spotkaniu otrzymasz dostęp do jego nagrania na mojej platformie e-learningowej (dostęp przyznawany na 24 miesiące).

II. Uczestnictwo w 8 grupowych sesji pytań i odpowiedzi na Zoomie o wartości 3000 zł ( 8 x 375 zł)

II. Uczestnictwo w 8 grupowych sesjach pytań i odpowiedzi na Zoomie o wartości 3000 zł (8 x 375 zł)

W ramach programu każdego tygodnia będziemy się również spotykać się na zamkniętych sesjach pytań i odpowiedzi.

W trakcie ich trwania
będziesz mógł zadawać mi pytania i otrzymywać precyzyjne wskazówki dopasowane do Twojej branży, obecnej sytuacji czy  problemów, z którymi obecnie się zmagasz.

Sesje będą odbywać się w każdą środę o godzinie 20:00. Pierwsza sesja odbędzie się już 3 lipca.

III. Personalny Trening Sprzedaży w PDF 

III. Personalny Trening Sprzedaży w PDF

Gdy dołączysz do programu otrzymasz również mój Personalny Trening Sprzedaży. Jest to mój autorski program szkoleniowy w formie PDF do wydrukowania.

Znajdziesz w nim zadania i prace domowe, które pozwolą Ci zebrać wszystkie techniki, narzędzia, metody oraz skrypty rozmów w jednym miejscu.
To właśnie m.in. dzięki niemu wdrożenie zdobytej wiedzy będzie zdecydowanie prostsze, szybsze i przyjemniejsze.

IV. Dostęp do grupy na FB

IV. Dostęp do grupy na FB

Dołączając do programu otrzymujesz również dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku dla uczestników i absolwentów programu. Jest to miejsce, w którym możesz poznać innych, ambitnych ludzi ze świata sprzedaży, otrzymać od nich wsparcie, zadać dowolne pytanie i weryfikować swoje wnioski.

Czego konkretnie Cię nauczę?

W trakcie programu nauczę Cię jak krok po kroku wprowadzać zmiany w Twoim myśleniu, działaniu oraz sposobie prowadzenia rozmów tak, abyś szybko dołączył do grona skutecznych, pewnych siebie i nieustępliwych handlowców. Cały proces będzie wyglądał następująco:

TYDZIEŃ I - MENTALNOŚĆ SALES HUNTERA

TYDZIEŃ I - MENTALNOŚĆ SALES HUNTERA

W pierwszym tygodniu skupimy się na pracy nad Twoją mentalnością, nastawieniem oraz pewnością siebie. Pozbędziemy się też z Twojej głowy negatywnych przekonań, które sabotują Twoją pracę, obniżają Twoje poczucie wartości i sprawiają, że masz problem z motywowaniem się do działania.

Zaczniemy od pracy nad Twoją mentalnością z prostego powodu. Nawet najskuteczniejsze skrypty, schematy, metody i techniki w niczym Ci nie pomogą, jeżeli ciągle będziesz sabotować swoje własne działania.

W pierwszym tygodniu skupimy się na pracy nad Twoją mentalnością, nastawieniem oraz pewnością siebie.

Pozbędziemy się też z Twojej głowy negatywnych przekonań, które sabotują Twoją pracę, obniżają Twoje poczucie wartości i sprawiają, że masz problem z motywowaniem się do działania.

Zaczniemy od pracy nad Twoją mentalnością z prostego powodu.

Nawet najskuteczniejsze skrypty, schematy, metody i techniki w niczym Ci nie pomogą, jeżeli ciągle będziesz sabotować swoje własne działania.

TYDZIEŃ II - UMAWIANIE SPOTKAŃ PRZEZ TELEFON

TYDZIEŃ II - UMAWIANIE SPOTKAŃ PRZEZ TELEFON

W drugim tygodniu na warsztat weźmiemy temat umawiania spotkań.

W trakcie jego trwania nauczę Cię:

w jaki sposób LEGALNIE zdobywać numery telefonów do Twoich potencjalnych klientów,
oraz jak krok po kroku poprowadzić z nimi rozmowę, aby ich zaintrygować,  wzbudzić sympatię i umówić spotkanie.

Wspólnie też stworzymy dla Ciebie skuteczny skrypt rozmowy telefonicznej, który będzie dopasowany pod Ciebie, Twoją branżę oraz ofertę.

TYDZIEŃ III - PROWADZENIE ROZMÓW HANDLOWYCH

TYDZIEŃ III - PROWADZENIE ROZMÓW HANDLOWYCH

Zwiększenie liczby umawianych spotkań to dopiero połowa sukcesu. Aby dołączyć do grona świetnie zarabiających handlowców i przedsiębiorców ważne jest również to, aby jak najwięcej z nich kończyło się sukcesem.

I dlatego w trzecim tygodniu
zajmiemy się tym, co robić po umówieniu spotkania. Pokażę Ci:

Zwiększenie liczby umawianych spotkań to dopiero połowa sukcesu.
 
Aby dołączyć do grona świetnie zarabiających handlowców i przedsiębiorców ważne jest również to, aby jak najwięcej z nich kończyło się sukcesem.

I dlatego
w trzecim tygodniu zajmiemy się tym, co robić po umówieniu spotkania. Pokażę Ci:

w jaki sposób prowadzić rozmowę handlową podczas spotkania na żywo,
albo jak robić to przez telefon, jeżeli nie chcesz się z klientem spotykać.

Wspólnie też stworzymy dla Ciebie kolejny, bardziej rozbudowany scenariusz rozmowy lub spotkania, którego głównym celem będzie doprowadzenie do finalizacji transakcji.

TYDZIEŃ IV - BUDOWANIE RELACJI Z KLIENTEM

TYDZIEŃ IV - BUDOWANIE RELACJI Z KLIENTEM

Klient ZAWSZE w pierwszej kolejności kupuje CIEBIE, a nie Twoją ofertę czy firmę. A najprostszym sposobem na to, aby klient Cię polubił i Ci zaufał jest Twoja autentyczna i szczera chęć pomocy.

Z tego też powodu w czwartym tygodniu nauczę Cię w jaki sposób poprzez autentyczność, empatię i aktywne słuchanie:

budować z klientem relację opartą na wzajemnym zaufaniu i zrozumieniu,
oraz zacząć czerpać większą satysfakcję z pracy,

W trakcie szkolenia pokażę Ci, w jaki sposób szczerze zatroszczyć się o klienta, zdjąć przed nim maskę i sprawić, aby przestał widzieć w Tobie tylko handlowca, a zobaczył człowieka, który chce mu pomóc.

TYDZIEŃ V - TYPOLOGIE KLIENTÓW

TYDZIEŃ V - TYPOLOGIE KLIENTÓW

Klienci różnią się między sobą. To, co świetnie zadziała na jeden typ klienta, może tylko wkurzyć inny typ klienta. Niestety, ale większość handlowców nie jest tego świadoma i każdego klienta traktują podobnie.

Z tego powodu w piątym tygodniu
skupimy się na tym jak rozpoznawać różne typy klientów oraz dopasowywać do nich swój sposób komunikacji.

W trakcie szkolenia nauczę Cię zatem:

Klienci różnią się między sobą. To, co świetnie zadziała na jeden typ klienta, często tylko wkurzy inny typ klienta.

Niestety, ale większość handlowców nie jest tego świadoma i potrafi rozmawiać tylko z tym typem klienta, który jest osobowościowo najbardziej do nich zbliżony.

I dlatego w piątym tygodniu
skupimy się na tym jak rozpoznawać różne typy klientów oraz dopasowywać do nich swój sposób komunikacji.

Nauczę Cię zatem:

w jaki sposób prowadzić rozmowy z różnymi typami klientów,
jak z każdym z nich budować relacje,
oraz jak każdemu z nich prezentować ofertę (czyli np. kiedy odwoływać się do języka korzyści, a kiedy lepiej odwoływać się do języka strat)

Dzięki tej wiedzy będziesz w stanie osiągnąć skuteczność sprzedażową nieosiągalną dla większości handlowców.

TYDZIEŃ VI - OBIEKCJE I ZAMYKANIE SPRZEDAŻY

TYDZIEŃ VI - OBIEKCJE I ZAMYKANIE SPRZEDAŻY

Nic nie boli w sprzedaży tak, jak poświęcenie sporej ilości czasu na rozmowę tylko po to, aby na końcu nie zamknąć transakcji z powodu obiekcji lub wymówki klienta.

I dlatego szósty tydzień w całości poświęcimy tematowi obiekcji i płynnego zamykania sprzedaży.

W trakcie jego trwania zapoznam Cię z najskuteczniejszymi metodami radzenia sobie z obiekcjami.
Nauczę Cię również tego jak nie dać się zbyć klientowi i finalizować transakcje używając moich ulubionych technik zamykania sprzedaży.

Na sam koniec wspólnie stworzymy argumenter obiekcji z gotowymi odpowiedziami na najczęstsze obiekcje Twoich klientów.

TYDZIEŃ VII - TWÓJ WEWNĘTRZNY NAPĘD

TYDZIEŃ VII - TWÓJ WEWNĘTRZNY NAPĘD

Aby mieć w życiu efekty musisz konsekwentnie działać. Jeżeli jednak nie będziesz potrafił wpływać na swoje myśli, emocje i postawę, to prędzej lub później przegrasz walkę ze swoim wewnętrznym krytykiem lub leniem.

I dlatego w siódmym tygodniu zajmiemy się tematem determinacji, nieustępliwości i motywacji do działania. W trakcie jego trwania
nauczę Cię jak działać pomimo trudności, problemów czy braku motywacji dzięki potężnemu, wewnętrznemu napędowi, który dla Ciebie stworzymy.

Nauczę Cię również tego jak rozpalać głód coraz większych sukcesów, zarobków i jak najlepszego życia dla Ciebie i Twoich najbliższych.

Aby mieć w życiu efekty musisz konsekwentnie działać.

Jeżeli jednak nie będziesz potrafił wpływać na swoje myśli, emocje i postawy, to prędzej lub później zaczniesz przegrywać walkę ze swoim wewnętrznym krytykiem lub leniem.

I dlatego w siódmym tygodniu zajmiemy się tematem determinacji, nieustępliwości i motywacji do działania.

W trakcie jego trwania nauczę Cię jak działać pomimo trudności, problemów czy braku motywacji dzięki potężnemu, wewnętrznemu napędowi, który dla Ciebie stworzymy.

Nauczę Cię również tego jak rozpalać głód coraz większych sukcesów, zarobków i jak najlepszego życia dla Ciebie i Twoich najbliższych.

TYDZIEŃ VIII - PODSUMOWANIE EKSPEDYCJI

TYDZIEŃ VIII - PODSUMOWANIE EKSPEDYCJI

Na ostatnim szkoleniu skupimy się na uporządkowaniu całej wiedzy, którą zdobyłeś. Wyznaczymy również konkretny plan działania, który umożliwi Ci osiąganie w przyszłości jeszcze lepszych wyników sprzedażowych.

Na ostatnim szkoleniu skupimy się na uporządkowaniu całej wiedzy, którą zdobyłeś.

Wyznaczymy również konkretny plan działania, który umożliwi Ci osiąganie w przyszłości jeszcze lepszych wyników sprzedażowych.

Na czym polega gwarancja efektów?

Jestem tak pewien skuteczności tego programu, że jest to chyba jedyne szkolenie sprzedażowe w Polsce objęte gwarancją efektów.

Jeżeli po wykonaniu wszystkich ćwiczeń i zadań, które będę omawiał w trakcie programu inwestycja Ci się nie zwróci to wystarczy, że wyślesz maila na karol.fron@smc24.pl, a ja zwrócę Ci pieniądze.

Dlaczego mogę sobie pozwolić na tak odważną gwarancję?


Bo w przeciwieństwie do większości szkoleniowców jestem praktykiem, a nie teoretykiem.


Uczę Cię wyłącznie metod, strategii i technik, które miałem okazję przetestować na polskim rynku w niemal każdej możliwej branży.


To, czego uczę po prostu działa i nie boję się za to ręczyć.Ile wynosi inwestycja?

Inwestycja w ten 8 tygodniowy program wynosi w tej edycji 2270 zł brutto. Istnieje również możliwość płatności w:

-> 
3-miesięcznych ratach po 798 zł brutto,
-> 
6-miesięcznych ratach po 399 zł brutto,
-> lub w 12-miesięcznych płatnościach po 199 zł brutto.

PŁATNOŚĆ
JEDNORAZOWA

2270 zł brutto

8 zamkniętych szkoleń online (Wartość 3997 zł)
Dostęp do wszystkich nagrań szkoleń na 24 miesiące
8 zamkniętych sesji pytań i odpowiedzi (Wartość 3000 zł)
Dostęp do Personalnego Treningu Sprzedaży w PDF
Zamknięta grupa na Facebooku

Z racji interaktywności programu grupa jest ograniczona TYLKO DO 40 OSÓB!

Z racji interaktywności programu grupa jest
ograniczona
TYLKO DO 40 OSÓB!

PŁATNOŚCI
RATALNE

12 x 199 zł brutto
6 x 398zł brutto 
 3 x 796 zł brutto

12 rat po 199 zł  
6 rat po 399 zł
lub 3 raty po 798 zł 

8 zamkniętych szkoleń online (Wartość 3997 zł)
Dostęp do wszystkich nagrań szkoleń na 24 miesiące
8 zamkniętych sesji pytań i odpowiedzi (Wartość 3000 zł)
Dostęp do Personalnego Treningu Sprzedaży w PDF
Zamknięta grupa na Facebooku

Z racji interaktywności programu grupa jest ograniczona TYLKO DO 40 OSÓB!

Z racji interaktywności programu grupa jest
ograniczona
TYLKO DO 40 OSÓB!

Jeśli potrzebujesz proformy wyślij do nas maila
na adres: biuro@karolfron.pl

Czy moje metody u Ciebie zadziałają?

Czy moje metody zadziałają u Ciebie zadziałają?

Tak, ale tylko pod warunkiem, że zaangażujesz się w program.

Nie ma znaczenia, w jakiej branży działasz. Metody, które poznasz były przeze mnie z sukcesami wykorzystywane w ponad 60 różnych branżach:

począwszy od finansowej, ubezpieczeniowej, fotowoltaiki, nieruchomości,
poprzez budownictwo, maszyny rolne, transport, telekomunikację, IT
na edukacji, renowacji fortepianów, reklamie, branży medycznej czy mięsnej kończąc.

Dzięki temu wiem, co działa, a co tylko dobrze brzmi w ustach teoretyków.

Poniżej możesz z resztą sprawdzić jakie efekty mają zespoły sprzedaży z różnych branż, które korzystają z mojej pomocy:

Daniel Siwiec, Nowoczesny deweloper, autor książek

Karola Fronia zaprosiłem do swojej firmy Motorro, ponieważ posiadamy doskonały produkt dla warsztatów samochodowych, ale nie potrafiliśmy opowiedzieć o nim klientom w taki sposób, aby zachęcić ich do współpracy z naszą firmą ...

Współpraca z Karolem przyniosła efekt w postaci 300 pozyskanych firm i zwiększenia sprzedaży o 150% od czasu szkolenia, od którego minęło już 5 miesięcy.

Karolina Grabowska, Project Manager - Cash Director

Karol Froń poprawdził szkolenie w naszej firmie, podczas którego pracowaliśmy nad zwiększeniem sprzedaży dla biur księgowych. W ciągu 3 miesięcy od szkolenia pozyskaliśmy 170 nowych partnerów i  zwiększyliśmy sprzedaż o 30% w stosunku do okresu poprzedzającego szkolenie.

Edyta Regulska, CEO - WINNCARE

Karol przyjechał do naszej firmy w dość trudnym momencie, bo wtedy gdy gospodarka była świeżo po uwolnienie z lockdownu, więc okoliczności nie był sprzyjające, rynek był trudny, a nastroje pracowników niezbyt optymistyczne[...]

Efektem naszego szkolenia było zwiększenie sprzedaży o 20% w warunkach wszechobecnej pandemii z porównywalnym okresem z 2019 r.

Elwira Kokosińska, Dyrektor Strefy ds. placówek franczyzowych

Od dłuższego czasu w swoim zespole obserwowałam spadek skuteczności z zakresu wykonywanego telemarketingu, który jest jednym z głównych narzędzi pozyskiwania przez nas klientów. 

Pracownicy z niechęcią podchodzili do obowiązku telefonowania, nie widząc sensu działania i zwrotności w postaci odbytych spotkań, a co za tym idzie sprzedaży. [...]

Po szkoleniu z Karolem pracownicy wdrożyli zdobyte umiejętności i narzędzia, co zaprocentowało zwiększeniem w oddziałach skuteczności odbytych spotkań z 10% do 30% na podstawie wykonywanych połączeń.

Tomasz Kapała - Nik-Tom (Sprzedaż Maszyn Rolnych)

Karol Froń przeprowadził szkolenie z pozyskiwania klientów przez telefon w mojej firmie. Jestem bardzo zadowolony z efektów, bo po szkoleniu sprzedaż wzrosła o 205% względem okresu sprzed szkolenia. 

Jeszcze w trakcie szkolenia, gdy dzwoniliśmy do nowych klientów przez kilka godzin sprzedaliśmy 11 maszyn co sprawiło, że szkolenie zwróciło się, zanim się zakończyło. Będę jeszcze korzystał z usług Karola Fronia, bo to inwestycja, która szybko się zwraca.

Bartosz Walczyński - VESTRA (odszkodowania)

Efektem szkolenia  Karolem Froniem było pozyskanie 48 klientów jednego dnia i jest to aż 35% więcej niż dotychczas generowani nasi pracownicy. Po samym szkoleniu odnotowujemy wyniki w granicach 25-30% wyższe niż standardowo przed szkoleniem z Karolem.

Jesteśmy przekonani, że możemy polecić Pana Karola jako rzetelnego i solidnego trenera.

Justyna Kluczyk - Nationale Nederlanden (ubezpieczenia)

Po warsztatach z Karolem Froniem Nasi Doradcy uzyskali wiedzę merytoryczną oraz praktyczną z telemarketingu.

Nasi Przedstawiciele całkowicie zmienili podejście do telefonowania co przełożyło się na zwiększone efekty sprzedaży. Sprzedaż w Naszych Zespołach wzrosła o około 30%.

Na tą chwilę systematycznie działamy w umawianiu spotkań, a to wszystko dzięki Karolowi, który wniósł do Naszego Oddziału tyle energii i chęci do działania. 

Wojciech Smoleń - Właściciel Agencji Intellect S.C

Karol Froń przeprowadził w naszej firmie roczny program mentoringowy dla działu sprzedaży. 

Nasza współpraca polegała na comiesięcznych spotkaniach z zespołem handlowym i pracowaniu nad poprawą poszczególnych elementów procesu sprzedaży telefonicznej. 

Spotkania te zaowocowały zmianą postaw na proaktywną, scaleniem członków zespołu w jeden, wielki organizm oraz zwiększeniem skuteczności w sprzedaży, poprzez wypracowanie nowego modelu sprzedaży. 

Dzięki nowemu sposobowi pozyskiwania klientów, osiągamy lepsze efekty niż wcześniej, przy mniejszym nakładzie sił i środków

Twoje doświadczenie w sprzedaży i ColdCallingu również nie ma znaczenia.

W poprzednich edycjach programu brały udział za równo osoby początkujące jak i stare wygi z ponad 20-letnim doświadczeniem.

Osoby z obu tych grup zwiększały swoje wyniki sprzedażowe nawet kilkukrotnie.

Jedyną rzeczą, która ma znaczenie jest Twój głód sukcesów i to jak wielkie jest Twoje pragnienie zmiany obecnej sytuacji.

Jeżeli naprawdę chcesz zapewnić sobie i swoim najbliższym jak najlepszy komfort życia...

Jeżeli wkurza Cię to, że nie wykorzystujesz w pełni swojego potencjału...

I jeżeli jesteś gotów, aby zrobić to co trzeba, aby to zmienić...

... to jestem w stanie Ci pomóc.

Dwie drogi.

Masz w tym momencie wybór.

Możesz dalej:

zmagać się z brakiem motywacji i zbyt szybkim odpuszczaniem,
często w siebie wątpić,
bać się zimnych telefonów, odmów klientów czy tego jak Cię ocenią,
mieć problem z tym, aby umawiać więcej spotkań, zamykać więcej transkacji i zwiększać swoje wyniki sprzedażowe.

Możesz też dalej uważać, że nie masz teraz czasu, aby:

zadbać o swoją edukację,
i rozwijać swoje umiejętności sprzedażowe.


Efekt tego będzie jednak zapewne taki, że pod koniec roku będziesz dokładnie w tym samym miejscu co teraz.

Tylko jeszcze bardziej zmęczony, sfrustrowany i zestresowany, że minął kolejny rok, a Twoim życiu nic się nie zmieniło.

Bo robienie tego samego niemal zawsze prowadzi do tych samych efektów.

Ale możesz też podjąć odważną decyzję o dołączeniu do tego programu, w którym osobiście pomogę Ci zwiększyć Twoje wyniki.

Przy 12 ratach inwestycja w program wynosi 199 zł miesięcznie – czyli mniej niż 7 zł dziennie.

Za tyle nie kupisz dzisiaj nawet dobrej kawy na mieście.

Najlepsze jest jednak to, że ta inwestycja może Ci się zwrócić jeszcze w trakcie trwania programu, tak jak miało to miejsce u innych uczestników:

Patryk Nawrocki - Inwestycje w złoto

Inwestycja w program zwróciła mi się 2-krotnie podczas tylko jednej rozmowy. Poświęciłem klientowi 2 godziny, znalazłem ból, znalazłem rozwiązanie, przekonałem go i wpadło 5.000 zł prowizji. 

Adrian Simik - Organizacja Eventów 

Dzisiaj dwukrotnie zwróciło mi się szkolenie, dostałem przelew na ponad 4.000 zł. 2 transakcje zamknięte. Jedna to była placówka medyczna, a druga to firma prywatna.

Tomasz Kreft - Przedsiębiorca

Chciałbym polecić to szkolenie każdemu, kto chce w szybki i bardzo konkretny sposób nauczyć się sprzedaży przez telefon.

Jeśli raz nauczysz się tej umiejętności, to nie dość, że możesz pracować z każdego miejsca na Ziemi, to Twoje zarobki już nigdy nie będą miały sufitu. Jeśli jeszcze się zastanawiasz czy skorzystać z tego szkolenia to przestań to robić. 

Ja się nie zastanawiałem nanosekundy i dzięki otrzymanej wiedzy w ciągu kilku dni zarobiłem dziesięciokrotność kosztu szkolenia!

A to oznacza, że jedyne pytanie, na które musisz sobie teraz odpowiedzieć, brzmi:

"Co jest dla Ciebie więcej warte? 7 zł dziennie czy umiejętności, dzięki którym w końcu zrealizujesz swoje cele i marzenia?"

Wierzę w to, że podejmiesz najlepszą, możliwą dla siebie decyzję.

Zapisy do programu zostaną zamknięte za:

PŁATNOŚĆ
JEDNORAZOWA

2270 zł brutto

8 zamkniętych szkoleń online (Wartość 3997 zł)
Dostęp do wszystkich nagrań szkoleń na 24 miesiące
8 zamkniętych sesji pytań i odpowiedzi (Wartość 3000 zł)
Dostęp do Personalnego Treningu Sprzedaży w PDF
Zamknięta grupa na Facebooku

Z racji interaktywności programu grupa jest ograniczona TYLKO DO 40 OSÓB!

Z racji interaktywności programu grupa jest
ograniczona
TYLKO DO 40 OSÓB!

PŁATNOŚCI
RATALNE

12 x 199 zł brutto
6 x 398zł brutto 
 3 x 796 zł brutto

12 rat po 199 zł  
6 rat po 399 zł
lub 3 raty po 798 zł 

8 zamkniętych szkoleń online (Wartość 3997 zł)
Dostęp do wszystkich nagrań szkoleń na 24 miesiące
8 zamkniętych sesji pytań i odpowiedzi (Wartość 3000 zł)
Dostęp do Personalnego Treningu Sprzedaży w PDF
Zamknięta grupa na Facebooku

Z racji interaktywności programu grupa jest ograniczona TYLKO DO 40 OSÓB!

Z racji interaktywności programu grupa jest
ograniczona
TYLKO DO 40 OSÓB!

Jeśli potrzebujesz proformy wyślij do nas maila
na adres: biuro@karolfron.pl

© Copyright Karol Froń. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Grab Your Free Ebook

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close