Promocyjna oferta ważna tylko przez:

Zakup szkolenia przebiegł prawidłowo!

Dziękuję za to, że obdarzyłeś mnie zaufaniem! Koniecznie obejrzyj poniższe wideo - mam dla Ciebie jeszcze jedną niespodziankę!

Standardowa cen książki: 49 zł + koszt przesyłki

Twoja cena: 39zł + przesyłka gratis

Jednorazowa propozycja specjalna!

100 taktycznych zasad sprzedaży

czyli jak skutecznie sprzedawać w XXI wieku?

Książka ta zawiera najważniejsze zasady i wskazówki podane w skondensowanej formie, które miałem okazję zdobyć na przestrzeni 10-letniego doświadczeniaw biznesie i sprzedaży.

Znajdziesz w niej wnioski wyciągnięte z ponad 30.000 przeprowadzonych rozmów z klientami oraz przerobioną wiedzę z setek przeczytanych książek i przesłuchanych audiobooków oraz dziesiątek szkoleń, konferencji i seminariów, w których uczestniczyłem lub które prowadziłem.

Pokażę Ci drogę, jaką przeszedł zwykły chłopak pochodzący z maleńkich Pisarzowic, aby stać się właścicielem kilku biznesów, skutecznym przedsiębiorcą, trenerem, mówcą, coachem, a także szczęśliwym mężem, ojcem, przyjacielem i człowiekiem.

Wszystko, co mam, zawdzięczam umiejętności sprzedaży, którą przekazuję Ci w postaci 100 taktycznych zasad sprzedaży.

Książka ta zawiera najważniejsze zasady i wskazówki podane w skondensowanej formie, które miałem okazję zdobyć na przestrzeni 10-letniego doświadczenia w biznesie i sprzedaży.

Znajdziesz w niej wnioski wyciągnięte z ponad 30.000 przeprowadzonych rozmów z klientami oraz przerobioną wiedzę z setek przeczytanych książek i przesłuchanych audiobooków oraz dziesiątek szkoleń, konferencji i seminariów, w których uczestniczyłem lub które prowadziłem.

Pokażę Ci drogę, jaką przeszedł zwykły chłopak pochodzący z maleńkich Pisarzowic, aby stać się właścicielem kilku biznesów, skutecznym przedsiębiorcą, trenerem, mówcą, coachem, a także szczęśliwym mężem, ojcem, przyjacielem i człowiekiem.

Wszystko, co mam, zawdzięczam umiejętności sprzedaży, którą przekazuję Ci w postaci 100 taktycznych zasad sprzedaży.

Z książki dowiesz się m.in:

jak rozpocząć swoją karierę w sprzedaży, od czego zacząć, co robić, aby osiągnąć w tej branży sukces?
jak powinieneś myśleć na co dzień o sobie i swoim produkcie, aby być przekonywującym sprzedawcą i dzięki temu czerpać radość ze sprzedaży?
czego oczekuje od Ciebie dzisiaj klient i co musisz mu dać, aby chciał kupić, dzięki czemu prowadzenie rozmów z klientami stanie się łatwiejsze?
jak budować relacje z klientami, żeby chcieli się otwierać i mówić wprost, co musisz im dać, aby chcieli od Ciebie kupić, dzięki czemu nie będziesz musiał "wciskać", tylko zaczniesz dostarczać to, na co klient czeka i czego naprawdę chce,
jakie są najważniejsze elementy każdego spotkania z klientem, które decydują o powodzeniu w sprzedaży bądź porażce, dzięki którym przestaniesz popełniać błędy, które robi 90% sprzedawców?
jak przekonywać rozmówców do swojego zdania, punktu widzenia, towaru za pomocą gestów i słów, co pozwoli Ci od pierwszej do ostatniej minuty rozmowy mieć kontrolę nad rozmową i prowadzić w wyznaczonym przez siebie kierunku?
jak prowadzić rozmowy handlowe, aby klienci chętnie słuchali i kupowali od Ciebie, co da Ci przewagę konkurencyjną na Twoim rynku?
jak wzbudzać pragnienie posiadania w głowie klienta za pomocą skutecznych technik sprzedaży, które umiejętnie stosowane podniosą Twoją sprzedaż o kilkadziesiąt procent?
jak dość w swoim życiu do pieniędzy pracując w sprzedaży?

Co o książce mówią inni:

Karol Bancerz

Właściciel ccnews.pl

Gdy zapytamy biegacza od czego zacząć przygotowania do biegania – on zawsze odpowie, że od wyjścia z domu. I w tym jednym przesłaniu mieści się wszystko to, co jest związane z bieganiem. 

Podobnie jest ze sprzedażą – ją także trzeba rozpocząć od pierwszego kroku. Tym krokiem jest przełamanie swoich lęków i rozmowa z drugim człowiekiem. Autor tej książki pokazuje to doskonale. 

Trzeba uwierzyć w siebie i swoje możliwości. Co więcej – nie mówi nam tylko o tym pierwszym najważniejszym kroku, lecz pokazuje w jaki sposób pokonać kolejne 100. „100 taktycznych zasad sprzedaży” to jest już coś więcej, niż tylko zbiór zasad na rozbieg. To samo sedno tego, co każdego sprzedawcę czeka w każdym kolejnym dniu. 

Karol pokazuje, że te 100 kroków to tylko wstęp do fascynującej i dającej ogromną satysfakcję podróży, jakim jest niezależność, zdolność do podejmowania ryzyka i wygrywania z innymi. Dla mnie jest to taki podstawowy almanach sprzedaży w dowolnym kanale, w którym uczestniczy człowiek i jego wątpliwości."

Paweł Wroniecki

Sprzedawca RTV&AGD

"...Zakupiłem szkolenie 23 strategie wybitnych sprzedawców jednocześnie z tym szkoleniem zakupiłem też książkę która jest idealnym rozwinięciem danego kursu.

Po kilku dniach szkolenia i czytania książki zacząłem inaczej obsługiwać klientów inaczej prezentować produkty itp. co przełożyło się na moje wyniki które wzrosły o ponad 200% ! Bardzo szybko znalazłem błędy, które popełniałem oraz moje słabości.

Warto dodać, że książka, jak i szkolenie nie tylko uczy sprzedaży ale i pozytywnego myślenia 🙂 Moim zdaniem jedna rzecz mogłaby być bardziej rozwiniętą mianowicie temat dosprzedaży np. usługi do produktu głównego, ale liczę że ten temat zostanie kiedyś omówiony szerzej na jednym ze szkoleń internetowych.

Książka moim zdaniem jak najbardziej godna polecenia czy pracujesz w handlu od urodzenia, czy od jednego dnia warto ją przeczytać a wyniki przynosi natychmiast. Serdecznie polecam !

Michał Bogaczynski

Inżynier, Kierownik Projektu: Firestone/Bridgestone

"Mój egzemplarz książki dotarł do mnie tydzień temu. Książka jest "lekka" i przyjemna w czytaniu.

Najbardziej interesującymi dla mnie rozdziałami były 1 oraz 2, z racji ogólnych zasad które pomagają w osiąganiu celów bez względu na wykonywaną profesję 🙂

Doceniam załączony prezent. Pozdrawiam i Polecam innym czytelnikom, nie będziecie zawiedzeni!!!"

Krzysztof Zamczyk

Właściciel wiemcogotuje.pl

"Rewelacyjna książka, pełna wiedzy i życiowych spostrzeżeń.

Widać, że napisana przez praktyka 🙂 W książce znajdziecie samo "GĘSTE" bez zbędnego pier....a...

Szczerze polecam!!

Skorzystaj z promocyjnej oferty i zdobądź moją książkę!

Standardowa cena książki: 49zł + koszt przesyłki

Twoja cena: 39 zł + przesyłka gratis

© Copyright Karol Froń 2019

Grab Your Free Ebook

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close